Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 427
@a_nic: Najgorzej jak co chwilę pospiesza żeby zabrać zakupy, a ty chcesz je poukładać w plecaku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W Lidlu pewnie krzyczy Schnell! Schnell! jak się za bardzo odciasagsz xD
  • Odpowiedz
@a_nic: biedronka - brak pracownika do obsługi tychże kas, ale ich obsługa jest łatwa o ile nie kupujesz alko
Lidl - waga nie wykrywa reklamówki, potrzebna obsługa, kasuje piwko 0% potrzebna obsługa, kasuje piwko z % potrzebna obsługa, trzeba zeskanować paragon aby wyjść ze strefy kas samoobsługowych, a ten leży gdzieś wymiętolony na dnie reklamówki. To był mój pierwszy i ostatni raz z kasami samoobsługowymi w lidu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@a_nic: w Auchan kasa albo ma #!$%@? na wagę albo zajebiście działa bo ani razu nie miałem problemu, kupując alkohol nie prosi o żadna obsługę, generalnie mam wrażenie że mógłbym tam wziąć wszystko i nikt by się nie skapnal xD
  • Odpowiedz
@tyfus_ w biedrze trzeba za to różne rodzaje bułek mieć zapakowane osobno, bo się je potem osobno nabija :( w kaufie albo kerfurze zawsze kilka różnych bułek wrzucam do jednego woreczka i elo.
  • Odpowiedz
@zackson:

ze wszystkich samoobsługowych najlepszy imo Carrefour


Rossmann też ma spoko kasy i rabaty się szybciej naliczają, niż w kerfie. Rossmann i kerf to top
  • Odpowiedz
@zackson: Carrefour nie raz zapakowałem na menisk wypukły to pudło na zakupy. W ogóle propsy za scan&go - najlepszy system ever do momentu jak nie #!$%@? transakcji na kasie i ani nie możesz zapłacić ani zeskanować kodu od nowa (,)
  • Odpowiedz
Jak inne sklepy odchodzą od wag tak Biedra je wprowadziła. Ma to zaletę bo nie trzeba pilnować kupujących za bardzo, ale też wadę nie można pakować od razu do plecaka bo się waga nie będzie zgadzać.
  • Odpowiedz