Wpis z mikrobloga

#wolamyzbanowanych #afera
11-letni użytkownik @jabolsy DOSTAŁ BANA ZA ŻART (wg jego relacji)
Otrzymałem od niego maila, opisującego całą sytuację, TREŚĆ PONIŻEJ:

Hej,

Fajna inicjatywa z tym tagiem dla zbanowanych. Nie słyszałem o nim wcześniej a jestem dosyć aktywnym użytkownikiem wykopu. Znaczy byłem dopóki nie dostałem perm-bana.

A dzięki temu takie osoby jak ja mogą się jeszcze wypowiedzieć bez zakładania nowego konta.

Chwilowo nie zakładam konta nowego, bo czekam na odpowiedź moderacji. Wysłałem dwie wiadomości z prośbą o wyjaśnienia. Jak bym założył konto teraz, to bym im dał powód do zbanowania, a oczywiście ban za #multikonto to jakaś bzdura.

Mam tyle lat konto na wypoku, że nie bawiłbym się w jakieś zabawy w inne konta i nie ryzykowałbym bana. Nie jestem idiotą.  Odwołałem się dwa razy, ale zostało to odrzucone bez żadnych wyjaśnień.

Zobaczymy, co mi odpowiedzą z kontaktu, o ile w ogóle odpowiedzą. Prawdziwa przyczyna banu za multikonto to pewnie były moje 3 komentarze jeden pod drugim, które były oczywistym żartem. Pomijam jakość tego żartu, ale patrząc po plusach to jednak ktoś się ubawił. [Zdjęcie poniżej - przyp. red.] 
Nie zgłaszałem sam swojego konta za multikonto oczywiście. Ale jeżeli ktoś myśli, że to była faktycznie moja pomyłka i mam jakieś konto to musi być idiotą. Przecież gdybym sam zobaczył swoją pomyłkę, to po prostu bym usunął wiadomość.

Zobaczymy, jakie będzie stanowisko moderacji. Może nie byłem najmilszym ich użytkownikiem i moje wypowiedzi były trochę kontrowersyjne czasami, ale niech mi dadzą bana za nieodpowiednie treści po prostu i odniosą się do konkretnej, a nie wmawiają ludziom, że miałem multikonto.
Bo to jest po prostu łgarstwo. Mam nadzieje, że to po prostu głupi żarcik ze strony moderacji i się wycofają z tego bana.
A jak nie to raczej słabo wróży o przyszłości tego portalu jeżeli z taką łatwością kasują 10 letnie konto za taki głupi żarcik. Jeszcze żebym pastę o serwerowni wrzucił ale takie coś? Serio?

Pozdrawiam mireczku,
@Jabolsy

KONIEC MAILA
#wolamyzbanowanych
#ban
#banujo
#moderacjacontent
#moderacja
#wykop
#wypok
#afera
#zart
trochę #humorobrazkowy
i mój kandydat do #thebestofmirko
gimnazjumqqq - #wolamyzbanowanych #afera 
11-letni użytkownik @jabolsy DOSTAŁ BANA Z...

źródło: comment_1596264763m95Wyrb01WKUlj0YQZEIsw.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: Jak dla mnie to pchanie sie w multi na wlasne zyczenie ;D Jak nic wygląda, ze zapomnial sie przelogować albo sam jest "idiotą" do ktorych nawołuje w swojej wypowiedzi i zlepił tak 3 posty, ze wyglądają jak omyłkowe nieprzelogowanie sie. Tak czy owak nie dziwie sie ze moderacja uznaje temat za zamknięty, skoro jedyna linia obrony to "udawałem ze mam multi" ;D
  • Odpowiedz
@jabolsy jakby co to nie ja zgłosiłem xD

Kiedyś zgłaszałem przy okazji takich żartów, ale ostatnio strach bo coraz gorsze zjeby tam siedzą. Ws sumie nie dziwota jak muszą cale najgorsze gówno stąd oglądać
  • Odpowiedz
@Grzabek: jak dla mnie to śmieszny żart, ale jest to w stanie zweryfikować tylko moderacja. Mam wrażenie, że to pomyłka i pani @a__s dopilnuje, żeby wszytko się wyjaśniło. Być może ban jest słuszny, wg mnie nie
  • Odpowiedz
@Xaveri: pchasz sie w multi przyjacielu ;>

@Felonious_Gru: Pewnie kluczowe znaczenie ma liczba +/- przy poście. Jak zglaszasz kogos kto ma 2 plusy przy wypowiedziach ewidetnego multi to nikt sie nie bedzie fatogował weryfikować z racji niskiej szkodliwosci czynu ;> kiedy mowa o 100+ aktywnosciach to zaczyna sie weryfikacja.
  • Odpowiedz
Gościu ma awatar LPG więc lewacka moderacja nawet nie wnika o co chodzi i czy zawinił a odrzuca z automatu.
Przecież lewaki od zawsze tak działają.
  • Odpowiedz