Wpis z mikrobloga

@Aerwin:
Mężczyźni kiedyś: wychudzeni rzucają się na pały ZOMO i walczą z reżimem
Mężyczyźni dzisiaj: Pan Minister Szumowski każe mi nosić kaganiec, grzecznie zakładam, nie chcę drugiej Lombardii
  • Odpowiedz
@Aerwin kurde z tymi maseczkami jest tak, że sam olewam jak mogę, ale byłem ostatnio u ojca w odwiedzinach i on się boi mocno zarażenia. Chlop nie jest jakimś starym dziadem (65 lat), ale ma problemy z układem oddechowym i sprawami wiencowymi, więc się bardzo pilnuje, bo autentycznie boi się, że jak to załapie to umrze. Unika skupisk, w sklepie zawsze nosi maseczkę, mimo że teoretycznie nie musi przez swoje problemy oddechowe.
  • Odpowiedz
  • 9
@zasadzka01 no to pomyśl sobie że praktycznie w każdym środku komunikacji znajdzie się ktoś taki jak twój ojciec. Ale #!$%@? polaczki myślą tylko o czubku swojego zasranego nosa i nie założą maski bo się czują niezniszczalni. Osobiście to bym #!$%@?ł każdego bez maski z autobusu gdyby tylko było takie przyzwolenie. Przerasta kogoś noszenie maski w komunikacji miejskiej? To niech grzeje z buta, kupi auto, hulajnogę elektryczną itp. Bo w #!$%@? mam czyjeś
  • Odpowiedz