Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jesteśmy małżeństwem od 6 lat. Tydzień temu odkryłem, że żona ma kogoś na boku (jako dowód mam rozmowy telefoniczne nagrane), ale ona mi wmawia, że to tylko znajomy i że z rozmów nic nie wynika. W niedzielę zapytałem, czy się zakochała - odpowiedziała "tak"! Kazałem jej wypieprzać z mieszkania (wynajmowaliśmy), W poniedziałek odeszła. W emocjach napisałem pozew o rozwód i wysłałem jej kopię do pracy. No ale te emocje już powoli opadają, mamy piątek. Wczoraj rozmawiałem z jej ojcem, który obarcza winą mnie (bo rozmowy to nie zdrada) i że to Ja powinienem się wyprowadzić. Dziś złapałem się na tym, że tęsknię za nią. Tylko, czy jest sens walki, gdy Ona jest zakochana w innym? Biję się z myślami co robić? Wiem, że mirko to słabe miejsce aby otrzymywać rady, ale nie mam z kim pogadać o tym. Wszyscy wokół uważają mnie za potwora, który #!$%@?ł żonę za drzwi. Nie usłyszałem nawet słowa wyjaśnienia od żony, a tym bardziej przepraszam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f23be48c320eaecdaada861
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruskitrol: @AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie to co myszek szary ruski pisze, baba teraz ciągle myśli o tym drugim, skoro się zakochała to miała z nim bardzo dużo kontaktu, zapewne było coś grane, baba sama z siebie Sie nie przyzna i będzie zesłać winę na ciebie, tak już one działają, powinieneś tęsknotę i żal zastąpić jakimś innym uczuciem, najlepiej nienawiścią, zapisz się na boks lub inne sztuki walki, dobrze ci to
  • Odpowiedz
Musisz zrozumiec, ze nawet jak wroci to dalej bedzie sie k.urwila na boku. To oba jest jebnieta, a nie Ty.
Ona wybrala inne zycie. Daj sobie spokoj, rozwod i szukaj sobie hobby.
A od@siebie to polecam isc@na roksy.
  • Odpowiedz
@ProResHq: Dobra, nie będę się ukrywał pod anonimem, bo mi postów nie dodaje. Co się będę ukrywał. Nie, nie znam typa, nie wiem jak długo i skąd się znają. Wg moich obserwacji znają się około miesiąca ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz