Wpis z mikrobloga

wyobraźcie sobie że ratujecie jakieś podtopione dziecko a jakaś głupia #!$%@? stoi nad wami i każe się pospieszyć xDdd
ja #!$%@? ale się zagotowałem dlaczego kobiety to robią
s.....k - wyobraźcie sobie że ratujecie jakieś podtopione dziecko a jakaś głupia #!$%...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slodziak W sumie jej się nie dziwię trochę, takie już są kobiety ¯_(ツ)_/¯
Kiedyś, gdy byłem przed pracą, żona postanowiła dać naszemu synkowi (6 msc) kawałeczek jabłka, żeby sobie posmakował i zjadł. Przy trzeciej lub czwartek cząstce młody całość połknął, oczywiście zaczął się dusić, próbować jakby zwrócić. Żona w krzyk i płacz, ja musiałem oczywiście interweniować, bo ona nie wiedziała co robić- na szczęście szybko udało się "usunąć" ten kawałek
  • Odpowiedz
@slodziak Oj tam ( ͡º ͜ʖ͡º) miałem wiele sytuacji, gdzie kobieta (nie tylko żona) zachowywała się bardzo podobnie lub gorzej. Jeżeli nie drze mordy, to już jest dobrze, a niestety znaczna część to robi, co czasami może szkodzić osobie pomagającej. Tak jak ktoś wyżej pisał, to facet jest od działania, nie kobieta
  • Odpowiedz
  • 2
@slodziak #!$%@?, ale #!$%@? ktoś ich nauczył pierwszej pomocy, widać że robili to tak po omacku troche. Może w USA mają inne procedury, ale europejskie są takie że jak nie ma oddechu to zawsze zaczyna się od 5 wdechów ratowniczych, wtedy jest szansa że odruchem wymiotnym woda wyleci, a ci ani oddechu nie sprawdzili tylko puls co jest trochę XD bo zakładam że nie mieli profesjonalnego szkolenia ratowniczego, jak ktoś nie
  • Odpowiedz
dlatego mnie dziwi że to zawsze kobieta krzyczy jak stanie się cokolwiek.

a nigdy nie widziałem żeby w taki sposób zareagował mężczyzna


@slodziak: Jak rośliny rosną w kierunku światła też to Cię dziwi? Ot to przecież najzwyklejsze uwarunkowanie biologiczne, czwartorzędowa cecha płciowa.
  • Odpowiedz
@Qutaphone: powinni, gdyby nie oddychało. W USA są chyba inne procedury jeśli chodzi o RKO, bo około 50 sekundy filmiku policjant sprawdza puls i mówi, że jest. W Polsce pulsu się nie sprawdza, tylko zwraca uwagę na oddech - jeśli przez 10 sekund nie występuje, przystępuje się do RKO.
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: Tak było cwaniaku za dychę.
Jakbyś faktycznie mial jakieś wyuczone techniki to nie byłoby z tobą teraz dyskusji... wiedziałbyś tez, dlaczego kobiety tak robią i co to jest szok. I ze może on dopaść nawet największego twardziela.
Szkoda słów na takie wasze poerdolenie. Idźcie się doedukowac.
  • Odpowiedz
@nosze_ortalion no niby dlaczego? Moja siostra nie ma żadnych szkoleń z pp, a jak jej córka wpadła do basenu to ją po prostu wyciągnęła, odwróciła, poklepała po plecach i po sprawie. Fakt że nie murowany basen a trochę większy intex, nie było zatrzymania akcji serca, dziecko było pod ciągłą opieką, więc było w wodzie może sekundę itp, ale nie darła ryja tylko zareagowała jak człowiek.

Co niby w moim poście jest
  • Odpowiedz