Wpis z mikrobloga

wyobraźcie sobie że ratujecie jakieś podtopione dziecko a jakaś głupia #!$%@? stoi nad wami i każe się pospieszyć xDdd
ja #!$%@? ale się zagotowałem dlaczego kobiety to robią
s.....k - wyobraźcie sobie że ratujecie jakieś podtopione dziecko a jakaś głupia #!$%...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slodziak: nigdy nie czułeś stresu, strachu, paniki, ani innych gwałtownych emocji. Taki z ciebie kozak, zawsze zimna krew, zawsze działasz według planu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slodziak: Bo jest #!$%@? w szoku i nie wie co robić? Byłeś w takiej sytuacji, że wiesz jakbyś zachował się jakby to było twoje dziecko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@slodziak: Dla mnie jako ojca dziecka w podobnym wieku, ten filmik jest przerażający. Sama myśl, że mógłbym być w takiej sytuacji, powoduje u mnie ścisk w dołku i uczucie strachu. Nie dziwię się, że ta kobieta w ten sposób reaguje. Jest w szoku.
  • Odpowiedz
@Qutaphone: dlatego mnie dziwi że to zawsze kobieta krzyczy jak stanie się cokolwiek. jakiś wypadek, strzelanina, bójka, nieważne, zawsze znajdzie się jakaś baba która będzie się drzec na całe gardło mimo że nie ma to najmniejszego uzasadnienia
a nigdy nie widziałem żeby w taki sposób zareagował mężczyzna
  • Odpowiedz
@slodziak przecież nie wszystkie, tylko pewien margines. Znam dwie takie, które po zobaczeniu całej podłogi w pokoju we krwii spokojnie mnie ogarnęły (jakiś cymbał potłukł szklanki i butelki na imprezie, po czym poszedł w cholere a ja w to wszystko wbiegłem, bo po co chodzić w butach i zapalać światło w pokoju? Efekt to ok15 szwów na stopach( ͡° ͜ʖ ͡°) ), wyczyściły rany, opatrzyły i podały
  • Odpowiedz
@slodziak: sądzę, że taki ratownik nawet nie słyszy co tak babka mówi

dlatego mnie dziwi że to zawsze kobieta krzyczy jak stanie się cokolwiek. jakiś wypadek, strzelanina, bójka, nieważne, zawsze znajdzie się jakaś baba która będzie się drzec na całe gardło mimo że nie ma to najmniejszego uzasadnienia

a nigdy nie widziałem żeby w taki sposób zareagował mężczyzna

To jest ewolucyjne. Dawniej jak kobieta się darła to zwracało to uwagę
  • Odpowiedz