Wpis z mikrobloga

tak czytam czasami te wysrywy, ze na tinderze nie da się nikogo normalnego poznac i chyba zaczynam w to wierzyć :D chciałbym mieć normalną dziewczynę, nie żadną miss świata ale żeby była inteligentna, miała normalną w miarę dobrą pracę i umiała się wypowiedzieć na jakiś inny temat oprócz kosmetyków. Nie mógłbym być z najpiękniejszą laską świata dla której jedyne co się liczy to instagram i nowy makeup a w głowie siano.

i co ? te co uważam za normalne albo mnie zlewają albo odpisują z dupy jak pożal się Boże księżniczki a z kolei u tych "kosmetolożek" mam największe powodzenie xD podobno ludzie się dobierają wg podobieństw ale ja nie jestem ani żadnym sebixem ani mirkiem biznesmenem, nie wiem o co kaman :)
#tinder
  • 8
@TonyP umawiaj się jak najszybciej na randkę i przechodź na inne sociale fb/instagram/snapchat Z czasem ludzie na tinderze przestają odpisywać z roznych powodów, ktoś się nowy pojawi i tak dalej. Zrozumcie, ze jak laska wam dała matcha to nie bez powodu ewidentnie podobasz się jej.
@TonyP postaw się na miejscu ladnej laski na tinderze. Ona ma co chwila powiadomienia od napalencow. U mnie zawsze dzialalo na takie laski kontrowersyjny temat. Naprawdę nie trzeba pajacowac żeby się wyróżnić na tinderze. Możesz zarzucić screena z twojej typowej rozmowy. Może coś doradzimy
@FajnyTypek: no ja wiem ale postawi się na miejscu takiego faceta który musi napisać pierwszy i musi być ciekawie :D jak jest opis, coś co łatwo można zaczepić to proste ale jak są same fotki, bez opisu to pisze o tym co akurat na czasie, urlop, wyjazd itd itp
Umiem pieprzyć kilka godzin o broniach białych XD
Na kosmetykach się jie znam i tematy o tym mnie męczą jak umie narysować coś na gębie jakieś rybki itp to spoko