Wpis z mikrobloga

Do tego trzeba mu kupić mieszkanie w dużym mieście żeby miał lżej,


@jarema87: tak się składa, że nic nie trzeba. Mi rodzice niczego nie kupili, do 24 roku życia dawali mi 700 pln miesięcznie na utrzymanie w Krakowie - mieszkałem w akademiku i dorabiałem sobie zleceniami. Wychowałem się na wsi, a rodzicom się nie przelewało więc dawali mi tyle ile mieli, nie mogę mieć pretensji. Teraz mogę przyznać, że nauczyło mnie
@smacznyy: widzę, że to "low quality bait", ale również dobra okazja do dyskusji na ten temat. Uważam, że należy myśleć o tym, aby mieć środki na wychowanie bąbelków, ale nie można popadać w panikę i traktować posiadania dziecka jako kosztu.
Dziecko daje dużo więcej niż obowiązki i opłaty, na przykład spełnienie jako rodzic, pozwala na przekazanie morlanych wartości, stworzenie tradycyjnej rodziny i dużo więcej, a antynataliści pod względem światopoglądowym muszą być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RudyMusisz: kazda madka się spełnia jako rodzic, bo nic innego w życiu nie osiągnęła i ma powód by siedzieć w domu na dupie i nie pracować xd na przykładzie nawet wykopu można stwierdzić, że w wielu przypadkach niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci. To rozczarowanie własnym dzieciństwem daje większą perspektywę, bo pozwala zrozumieć, że niekażdy nadaje się na rodziców i się przemysli dwa razy zanim się jakieś zrobi.

Dziecku przekażesz moralne