Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam śmieszną historię XD. Przechodziłem sobie Forzę, odblokowane prawie wszystkie samochody - miejsce w ligach rankingowych indywidualnej i drużynowej zazwyczaj w okolicy 5 ligi, w #!$%@?ę wysoki lvl. Cyk, #!$%@?ło błąd profilu, muszę zacząć od nowa. Ok, zacząłem od nowa, przeszedłem znowu sporo, znowu zacząłem grać sensownie, dobiłem do 170lvl. Support zwrócił mi dzisiaj eq z utraconego save’a. Zacząłem je odbierać bo szło to mozolnie, zrobiłem dzisiejszy update Forzy i co? Błąd profilu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jest mi #!$%@? przykro. Tłucze człowiek po nocach w tą #!$%@?ą grę bo fajnie się jeździ autami, gra kilkaset h i co? Gówno. Nie chce mi się już tej gry rozpoczynać 3 raz. Mam #!$%@? dość. 21 wiek, a #!$%@? Microsoft nie potrafi ogarnąć #!$%@? save’ów. Jakieś alternatywy?
#pc #komputery #forzahorizon4 #gry
Pobierz MZ23 - Opowiem Wam śmieszną historię XD. Przechodziłem sobie Forzę, odblokowane prawi...
źródło: comment_1596064536YReMeqrNN7JSTZUOBrWwjh.jpg
  • 8
@MZ23 do horizon ciezko bedzie. Moze the crew 2 ale to inna trochę. Jak nie musisz mieć multiplayera to bardzo polecam test drive unlimited 2. Bardzo przyjemna kariera i wspaniałą gierka
@MZ23: witam w klubie. Mi się profil #!$%@?ł jakoś przed pandemią i support (po 2 tyg. oczekiwania) obiecał dać coś w ramach rekompensaty, ale oszukali i nic nie dali.

Odpalam sobie jeszcze gierkę czasem, ale z powodu łatwości z jaką można wszystko stracić to się specjalnie nie przykładam.