Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję kupić używaną Hondę Accord. Auto kupione w polskim salonie i również serwisowane. Jednak ASO ktore je obsługiwało jest po drugiej stronie Polski. Czy inny salon/ASO Hondy w Polsce ma dostęp do bazy danych i historii serwisu danego egzemplarza? Szukam na necie i chodzi opinia jakoby serwisy nie były połączone centrala i trzeba kontaktować się z ASO prowadzącym... Jutro jeszcze będę się kontaktować z miejscowym salonem hondy jednak chciałbym miec już jakieś wstepne informacje
#honda #motoryzacja
  • 6
Kto mówi o wynajmie. Teraz płacę za żonine, nowe, grubo doposażone T-Cross 1127 PLN brutto, z pełnym pakietem przeglądów i ubezpieczeniem. Poprzednio płaciłem 1003 PLN brutto za Mokka-X. Po czterech latach będzie zmiana, na kolejne. Próbowałem ja namówić na coś w stylu Passat/Superb ale ona wolała w tej cenie pseudo SUVy.

Trzeba było tylko mocno negocjować.
@radziques: jedziesz do dowolnego ASO hondy, zamawiasz usługę sprawdzenia auta i oni Ci przestrzasa auto i dadzą wydruk z bazy ASO czyli full historie z każdego ASO w którym było serwisowane to auto w Polsce. Jedynie co musisz zrobić to pojechać tam z obecnym właścicielem auta bo on musi się wylegitymować i pokazać dowod rejestracyjny

@DungeonForDragon tak już widzę doposażone passerati za 1100zl brutto ( ͡° ͜ʖ ͡°