Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Leci mi 35 rok życia. Jestem prawiczkiem. Nie umiem rozmawiać z ludźmi (wygląd nie jest przeszkodą) i przez to jest jak jest. Nie nadaje się do życia i kobiety nigdy nie będę miał (przez ich deficyt), nawet do przygodnego seksu. Pozostaje mi chyba skorzystać z divy aby spróbować tego.

#przegryw #divy #seks #prawiczek ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f21e53ec320eaecdaada5fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.: Jest pytanie po co ci diva ? W życiu twoim nic to nie zmieni a przypuszczam, że z racji twojego #!$%@? tylko wywoła stres i poczucie, że się do niczego nie nadajesz. Korzystanie z dziwek jest jak jedzenie zupki chińskiej by udawać, że byłeś na obiedzie w restauracji.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
Bronek: @AnonimoweMirkoWyznania: mała uwaga: kobiety nie będziesz miał nie przez ich deficyt, ale przez swoje lenistwo i nie przepracowane problemy. Mówisz że to nie kwestia wyglądu - idź do psychologa. Pogadajcie i zobaczymy. Szkoda że dopiero w tym wieku.
Zwalanie winy na zmyślony rynek matrymonialny czy rzekomą nadwyżkę mężczyzn to najgłupsze co możesz zrobic

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz