Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE VIII EDYCJI WYKOPOWEJ AKCJI BARYŁKA KRWI

Wykopiecie naszą akcję? Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5625717/podsumowanie-viii-edycji-wykopowej-akcji-barylka-krwi/

Po raz kolejny udało nam się! Wspólnymi siłami i w rekordowym tempie "wypełniliśmy krwią" baryłkę o łącznej pojemności 164 litrów. Czy wiecie, że taka ilość krwi pozwala na przeprowadzenie 61 operacji serca lub 18 przeszczepów wątroby?

W znalezisku podsumowaliśmy Wasze najważniejsze osiągnięcia, zamieściliśmy nieco statystyk i wylosowaliśmy nagrody od sponsorów.

Dla niewtajemniczonych, #barylkakrwi (liczba obserwujących tag: 577 krwistych dusz) to akcja, której celem jest zachęcenie użytkowników Wykopu do oddawania krwi i dzielenia się doświadczeniami na Mikroblogu. W belce tagu zamieściliśmy regulamin zabawy i wzór wpisu.

Dziękujemy uczestnikom i sponsorom za udział w akcji, za bezinteresownie niesioną pomoc i za promowanie idei krwiodawstwa. Krew jest teraz bardzo potrzebna, dlatego zachęcamy wszystkich do regularnych donacji i zapraszamy do kolejnej, już IX edycji Baryłki. Do pełnej objętości brakuje nam nieco ponad 300 litrów krwi. Obserwujcie tag #barylkakrwi, by być na bieżąco :)

Aktualne informacje o krwiodawstwie:
Stany magazynowe grup krwi
Koronawirus a oddawanie krwi
FAQ

@bkwas, @htsz_, @MobileVikingsPL, @ecco, @SAVIO_multimedia, @Sox-in-the-Box, @a__s
#krwiodawstwo #krew #rckik #zdrowie #pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #wykop
Pobierz
źródło: comment_1595978244bU4yiLwE5UyJE1i7maaeIe.jpg
  • 41
@Pociongowy Pytam w kontekście WCKIKu, który ma oddziały/pobiera w miejscach gdzie RCKIK nie jeździ.

Wypadałoby promować obie możliwości - część ludzi nie ma pojęcia że w takiej Warszawie, zamiast stać 3 godziny w RCKIKu na Saskiej, można podjechać 4km dalej na Szaserów do WCKIKu i oddać w 30 minut. Wielokrotnie byłem świadkiem jak ludzie wychodzili z RCKIKu ze względu na kolejki.
@Pociongowy Można jakoś sprawdzić czy dane są wysłane? Wysłane były a nie mam w wiadomości, że wysyłałem. Jeśli ich nie będzie to gdzie je mogę wysłać poprawnie?