Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#it #praca #kariera #programista15k #emigracja #transfer #przeniesienie
Heloł Mirki, czy ktoś z was przenosił się do innego kraju w ramach tej samej firmy? Sprawa jest taka: lubię obecną firmę, ale dostałem ofertę pracy zagranico (Niemcy ale firma dość staromodna). Fajnie byłoby pomieszkać w innym kraju skoro jeszcze nie mam zobowiązań. W związku z tym chciałbym wynegocjować w obecnej firmie przeniesienie do głównej siedziby (Szwecja, współpracuję z ludźmi stamtąd i tam mam szefa). Czy generalnie takie transfery są popularne? I firmy pomagają jakoś znaleźć mieszkanie itp?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f20761e7b115fe4bd875c7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: z opowieści słyszałem że tak. Nawet jak ludzie chcą wyjechać za granicę to często zatrudniają się w firmie, która ma siedzibę za granicą, żeby potem łatwo przejść. I często nawet na rozmowach o pracę mówią, że tak chcą.

Wielu programistów z Polski właśnie w ten sposób wyemigrowało do USA. Masz pewną pracę i firmę, więc tylko mieszkanie ogarnąć i łatwo się przenieść.