Wpis z mikrobloga

@irastaman: gratulacje. Ja jak 4 lata temu 100 przekroczyłem tak coś nie mogę zbić.

Już nie mogę się doczekać takiego wyniku. Gdyby nie kwarantanna to pewnie już bym zbił a teraz znowu ponad 110 :(
  • Odpowiedz
@irastaman: Gratulacje! I pytanie techniczne. Jak się można doprowadzić do 150kg? Nie miałeś żadnych przebłysków patrząc w lustro czy kupując nowe ubrania bo stare nie pasowały? Zawsze mnie to zastanawia :)
  • Odpowiedz
@Tuff: nie jestem @irastaman ale ja sam dociągnąłem do 178kg w moim najgorszym momencie. Codzienna coca-cola, topienie swoich problemów w jedzeniu oraz świecie wirtualnym, praktycznie zerowy ruch poza pójściem do szkoły i powrotem z niej, brak wsparcia u najbliższych i młody wiek gdzie ma się #!$%@? na wygląd i nie przejmujesz się takimi pierdołami jak choroby czy przyszłość. Oczywiście bywały przebłyski, pomagały utrzymać dietę i ruch na tydzień by po tym
  • Odpowiedz
@Tuff mam 150 i można ale karuzela #!$%@? się nakręca, źle się czujesz ze sobą, nie masz siły się ruszać bo się pocisz. Na smutki pomaga jedzenie...
  • Odpowiedz