Wpis z mikrobloga

Cześć. Czas na historyczne #rozdajo

Założyłem wydawnictwo specjalizujące się w wydawaniu literatury historycznej.

Pierwszy tytuł który wydałem to biografia Flawiusza Aecjusza, zwanego „Ostatnim Rzymianinem”. Autorem jest prof. Marcin Pawlak z UMK.

Jednym z patronów medialnych książki jest nasz wykopek @IMPERIUMROMANUM

Książka ukazuje sukcesy i porażki polityki Aecjusza. Szuka ponadto odpowiedzi na pytanie, czy była ona konsekwentnie realizowanym planem, czy jedynie odpowiedzią na zmieniające się okoliczności. W książce znajdziecie opisy wojen toczonych z barbarzyńcami, dworskich spisków, uzurpacji cesarskich.

Z fragmentem książki można zapoznać się [tutaj]https://antyczny.blog/2020/07/26/walka-o-wladze-w-cesarstwie-zachodniorzymskim/()

Losowanie z użyciem #mirkorandom odbędzie się 29.07.2020 po godzinie 20.00.

Dla tych którzy nie chcą czekać istnieje możliwość zakupu książki na stronie Wydawnictwa Atryda. Akurat trwa wakacyjna promocja - 30%. Sklep

#historia #ciekawostkihistoryczne #imperiumromanum #ksiazki #czytajzwykopem #antycznyblog
Kakergetes - Cześć. Czas na historyczne #rozdajo 

Założyłem wydawnictwo specjalizu...

źródło: comment_15959285246Kyf1WnBSKXssZTW0FZbI0.jpg

Pobierz
  • 21
@Kakergetes: Szanuje w opór, akurat mam przerwę od książek z I i II WŚ to siedzę ostatnio w schyłkowym cesarstwie/początkach Bizancjum to na pewno dorzucam do listy życzeń( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz zamiar więcej takich pozycji wydawać bo np jest trochę perełek kompletnie niedostępnych obecnie jak np:

Cesarz Klaudiusz II i Bellum Gothicum lat 269-270 - Tadeusz Kotula