Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie kierunek obecnie na wakacje? Lece z dziewczyna, nasze wymagania:
- cena ze wszystkim 2000-2300/os
- tydzień
- za granica nad morzem/oceanem, najlepiej południowe kraje
- koniecznie samolotem
- żeby miasto, restauracje, knajpy nie były całkiem puste. Wiadomo ze obecnie sa ograniczeni, ale Tez żeby miasto nie wyglądało jak misto widmo
#wakacje #podroze #podrozujzwykopem #hiszpania #grecja #transport
  • 22
  • Odpowiedz
@emenems: właśnie trochę się waham, bo słyszałem ze w Grecji pustki, no i przy obecnych rygorach sanitarnych wolałbym uniknąć all inclusive w hotelu
  • Odpowiedz
@sked spoko luz w Albanii,
W autobusie jedynie maseczki obowiązkowe, czasami w sklepie ktoś poprosi byś założył. Ludzi sporo, byłem z tui.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Czyli nie brzmi to tak źle, a jak cenowo na miejscu, bo się nakręciłem na Albanię i każdy mówi, że ponoć bardzo tanio i w ogóle to cud miód
  • Odpowiedz
@sked: Ceny jak w Polsce lub ciut niższe. Piwo w sklepie od 2,6 do 3,5 zł (Heniek najdroższy), w knajpie piwo od 7,5 do 10,5 zł, woda 2 litrowa butelka 2 zł, wypożyczanie auta na cały dzień od 30 euro, lody gałka 1,8 zł ale niezbyt smaczne mają, żarcie nie wiem bo miałem w hotelu 3 posiłki, po korek. Paliwo drogie 5,4 zł za litr. Papierosy od 7,2 zł za paczkę,
  • Odpowiedz
@sked: A jak się nie "brzydzisz" podróbek to masz w opór wybór od ciuchów, przez zegarki, torby, listonoszki, perfumy (2 butelki za 5 euro). Jak wyjdziesz na ulicę poczujesz się jak biedak, wszyscy w ciuchach Balenciaga, Versace, HB i wielu innych światowych marek, obwieszeni podrabianą złotą lub srebrną biżuterią.
Generalnie śmiesznie to wygląda wychodzę w oryginalnych spodenkach HB a tu wszyscy mają podobne xd.
  • Odpowiedz
@herek22 za tą kwotę ogarniesz jakiś wyjazd z biurem, nie daj się skusić na Albanię, syf i ludzie jak z 3 świata, już lepiej uderzyć do Grecji. Kreta jest pełno ludzi, wszystko otwarte, polecam
  • Odpowiedz