Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem, Mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem poznać opinię kogoś postronnego. Pytanie brzmi: w razie, gdybyście otrzymali równorzędne i bardzo atrakcyjne jak na te dwa miasta oferty pracy, to gdzie wolelibyście mieszkać - w Olsztynie czy w Rzeszowie? Byłbym bardzo wdzięczny za krótkie uzasadnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olsztyn #rzeszow #polskiemiasta #pracbaza #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1eeb0b7b115fe4bd875984
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

W którym z tych miast wolałbyś mieszkać?

  • W Olsztynie 63.9% (576)
  • W Rzeszowie 36.1% (326)

Oddanych głosów: 902

  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Olsztyn ma bardzo fajnie rozwinieta turystyke i sporty wodne ze wzgledu na jeziora ktore znajduja sie w mieście, nowe tramwaje i wszedzie buspasy wiec komunikacja fajnie rozwinieta, ekspresowka do Gdanska jedzie sie 1,5 godziny, na Warszawę droga gorsza. UWM i jeden z najwiekszych festiwali w Polsce jakim jest kortowiada zapewniaja tez to że miasto jako tako żyje w nocy. Tak jak pisali wyżej tanie życie, z minusów to tyle że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie znam Olsztyna, ale w Rzeszowie jest lotnisko i autostrada łącząca Rzeszów z Krakowem.

Z Rzeszowa do Warszawy jest koszmarny dojazd samochodem, ale jest blisko w Bieszczady.

W Rzeszowie jest bardzo duzo studentów, więc i studentek ;-)
  • Odpowiedz
AfrykańskaBaba: Olsztyn, mimo że też dupy nie urywa i trzeba lubić mentalność ludzi z ziem odzyskanych, która akurat mi specjalnie nie leży, w odróżnieniu od architektury i krajobrazu kulturowego tych ziem, który jest fajny, ale i tak lepiej niż #!$%@?ść Galicji. Nawet bliskość Bieszczadów tego by mi nie wynagrodziła.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz