Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:01, Wtorek, 28 lipca 2020. Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora. Słońce wstało dziś o 04:52. Będzie oświecało nas 16 godzin i 2 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:54. Ciemna noc zapadnie o 22:48, ale gwiazd można wypatrywać od 21:40.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 26
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Dziś czeka mnie cały dziń poza domem, wiec tylko się przywitam.

I rzucam trochę obowiązkowego synthwave'u dla relaksu :-)
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Niestety, stopery nie pomagają na wiercenie i udar, więc się poddaję i wstaję w końcu. Btw, zaczął się w naszym budynku kolejny remont, ale on już spokojniej trwa.
Dostałam odmowę z poznańskiego PUP, że mnie tu nie zarejestrują jako bezrobotną, bo... nie mam tu meldunku XD No
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D

Dzień dobry, Dziś samochód zaczął namawiać mnie do wizyty u mechanika. Od tygodnia jakaś dziurka w wydechu, a dziś doszły odgłosy pukania przy hamowaniu silnikiem z okolic tłumika. Albo na czymś się opiera i wtedy o coś puka, albo któraś poduszka silnika/skrzyni się kończy. Znając moje szczęście