Wpis z mikrobloga

@xstempolx: @januszdoe: jak chcesz wozić cement to faktycznie #!$%@? bagażniki w sedanie, jak chcesz mieć auto na co dzień, 3 osobowy wypad nad morze to fajne są. Myślę że po normalne zakupy jest lepszy bo jest miejsce a zakupy się nie miotają po bagaju jak w kombi
  • Odpowiedz
@xstempolx: Ehh, jak zwykle. Myślę, że osoby które decydują się na sedana ani razu w czasie jego eksploatacji nie zapełniły całego bagażnika. Więc bagażnik dla takich osób raczej nie jest problemem.
  • Odpowiedz
3 osobowy wypad nad morze to fajne są


@bananometr: nadal kombi lepsze.

nie kazdy musi wozić zakupy na swoje gospodarstwo rolne wiec nie kazdy potrzebuje wysokiego bagażnika.

Ehh, jak zwykle. Myślę, że osoby które decydują się na sedana ani razu w czasie jego eksploatacji nie zapełniły
  • Odpowiedz
@januszdoe: no to się cieszę, ze sie zgadzamy. Dlatego tez dalem taką odpowiedz OPowi jaką dałem. Jak ktoś przedklada wyglad nad funkcjonalnosc to zapewne chce zeby inni go podziwiali. Wiem ze z tym wnioskiem sie nie zgodzicie, bo pewnie sami tymi sedanami jezdzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie ma nic zlego w rym ze chcecie byc podziwiani
  • Odpowiedz
jesli nie chodzi tylko o wygląd?


@xstempolx:

Sedan jest dużo cichszym nadwoziem od kombi. Dodatkowo użycie słów "tylko" oraz "wygląd" w jednym zdaniu powinno być uważane za błąd rzeczowy.

A najniepraktyczniejszymi wersjami nadwozia są dwudrzwiowe coupe i kabrio.
  • Odpowiedz
Wiem ze z tym wnioskiem sie nie zgodzicie


@xstempolx: Ależ ja się zgadzam ale tak jak Ty, nie widzę w tym fakcie zupełnie nic złego. Ludzie jako zwierzęta są wzrokowcami i każdy kupuje lub robi różne rzeczy, żeby przypodobać się opinii innych ludzi. Dlatego śmieszy mnie jak ktoś wyśmiewa to, że inni kupują rzeczy tylko dlatego albo między innymi po to żeby podobały się innym ludziom. Oczywiście tacy ludzie jednocześnie
  • Odpowiedz
@xstempolx:

Kiedy okazało się na początku roku, że spodziewamy się dziecka, zacząłem trolować nasze rodziny, że moje e92 muszę zaminić na coś bard,iej praktycznego. Wszyscy kiwali głowami ze zrozumieniem i pytali, czy kombi, minivana albo SUVa? Na co odpowiadałem, robiąc kwaśną minę na myśl o minivanach i SUVach, że rozważam e93 bo będzie można bombla wkładać do siedzonka przez otwarty dach.
  • Odpowiedz
@Pindolol420: to juz zacytuję kolegę powyzej bo to ta sama kwestia

Ludzie jako zwierzęta są wzrokowcami i każdy kupuje lub robi różne rzeczy, żeby przypodobać się opinii innych ludzi. Dlatego śmieszy mnie jak ktoś wyśmiewa to, że inni kupują rzeczy tylko dlatego albo między innymi po to żeby podobały się innym ludziom. Oczywiście tacy ludzie jednocześnie okłamują siebie i przybierają postawę płatka śniegu którego nie obchodzi opinia innych ludzi (
  • Odpowiedz