Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mnie #!$%@?ą programiści, którzy do najprostszego problemu potrafią zobić taką implementację, że za nic nie da się połapać o co chodzi.
Dostałem projekt po facecie, który jest dobrym programistą, ale to co jest tam napisane to się w pale nie mieści. M.in. zrobił sobie wrapper do liczenia (dodawanie, mnożenie, dzielenie), który używa rekurencji, a wywoływanie tego to jest jakiś kosmos. Nosz #!$%@?. Gdybym nie zobaczył na własne oczy to bym nie uwierzył.

#programowanie #gorzkiezale #pracbaza #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1e7c237b115fe4bd8757f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 24
CiepłyDaniel: Mnie w ogóle #!$%@? całe to IT. #!$%@? grupa społeczna rozpieszczona i dowartościowana wielkimi jak na polskie warunki pieniędzmi, co daje im przekonanie, że wszystkie rozumy pozjadali, także w wielu innych dziedzinach. Ponadto są strasznie niereprezentowani w internecie, np. na wykopie przez co robią wrażenie jakby świat się kręcił tylko wokół nich. Nad wyraz często można odnieść wrażenie, że wielu z nich ma jakieś stadium autyzmu i wielkie problemy z
BiałkowyMichał: w każdej jednej firmie znajdzie się przynajmniej kilku programistów którzy powiedzą, że dobrze zrobił i co wówczas powiesz?

pracowałem w wielu firmach przy wielu projektach i już wiem, że po prostu nie ma co dyskutować na temat "właściwego" podejścia - pewnie takowe istnieje, ale nie ma sensu dyskutować

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua