Wpis z mikrobloga

6:00

A więc wszelkiej maści złodzieje, mordercy, pedofile gwałciciele właśnie się przeciągają po ośmiu godzinach spokojnego snu aby za chwilę wstać, posoedzieć przy herbacie i poczekač aż kelner przyniesie im śniadanie. Resztę dnia spędzą na rozmowach, oglądaniu telewizji, leżeniu i czytaniu książek. W trakcie jeszcze kantynka, papieroski i obiad i kolacja przyniesione przez kelnera.

Mam więc nadzieję, że #!$%@? już na taśmie, aby ta idylla mogła trwać i ktoś kiedyś również mógł porwać i zabić Twoje dziecko byś mógł co rwno #!$%@?ć jak niewolnik aby mu niczego nie zabrakło a w dniu wyborów jego głos był traktowany na równi z Twoim.

Udanwgo dnia!

#dziendobry #polska #prawo #takaprawda #milegodnia
C.....a - 6:00

A więc wszelkiej maści złodzieje, mordercy, pedofile gwałciciele wł...

źródło: comment_1595823146pl6gumzcJCNXY4HKqmK7A8.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
Mam więc nadzieję, że #!$%@? już na taśmie, aby ta idylla mogła trwać i ktoś kiedyś również mógł porwać i zabić Twoje dziecko

@Czachaaa: nie wiem czy specjalnie czy się zapędziłeś ale tu jest mocna nieścisłość. generalnie z resztą wypowiedzi się zgadzam ale tu muszę zaprotestować. Płacę podatki, żeby te zwierzęta, które w ten sposób postępują były izolowane od społeczeństwa na czas resocjalizacji. Nie po to, żeby ktoś mógł zabijać.
  • Odpowiedz
nie powinni ciezko pracowac bo tak tylko powinni pracowac na swojenutrzymanie jak kazdy prawy czlowiek


@Czachaaa: I rozumiem że jesteś gotowy dopłacić więcej żeby tylko Pan Patus "odpracował swoje"? Bo nie wiem czy zauważyłeś ale Pan Patus to nie jest Mireczek co pojedzie sam do zakładu i posklada 8h kartony za najniższą krajową, a później wróci tramwajem do ZK.

Używanie więźniów do pracy brzmi fajnie w teorii, ale jest #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 11
@bojesiezielonego kto ci tak powiedział? Pedofil siedzi w celi z innymi pedofilami, jest izolowany od tych którzy mogliby zrobić mu krzywdę. Zazwyczaj jedyna przykrość, która może go spotkać to wyzwisko w jego stronę.
Są również pedofile czy gwałciciele na oddziałach półotwartych, gdzie szansa na dostanie wpierniczu mogłaby być większa, ale nie ma za bardzo chętnych do takiego czynu, bo po co ryzykować przeniesienie na oddział zamknięty jeżeli można spokojnie siedzieć na
  • Odpowiedz
w dniu wyborów jego głos był traktowany na równi z Twoim.


@Czachaaa: to jest ciekawy punkt... POKO wśród więźniów ma 80% poparcie. Tak jak były DPSy w których 100% było za Dudą, tak były więzienia gdzie 100% było za Czajkoskim...
  • Odpowiedz
za dużo filmów się naoglądałeś bo w więzieniu nikt #!$%@? nie dostaje


@Czachaaa: To po #!$%@? takie zamieszanie z Komendą? Przecież gościu wygrał życie. Miał darmowe wakacje, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą , skoro to jest takie fajne to dlaczego narzekający nie pójdą specjalnie do pierdla?
  • Odpowiedz
@waskizlo: Najlepsze, że przy szwedzkim standardzie życia to nawet jakby ich nie wsadzali do więzienia (i w ogóle nic nie robili) to by się "resocjalizowali" - po prostu ci przestępcy porozrabialiby przez rok, uzbierali trochę pieniędzy/znudziliby się i zaczęli normalnie żyć.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Powinno być jak na zachodzie w więzieniach dla terrorystów, spanie w betonowych łóżkach zamiast na wygodnych pryczach, brak dostępu do światła dziennego 24h/dobę, w tv tylko kanały religijne a z książek tylko Biblia. U nas w Polsce są nawet takie więzienia tak jak ten gangus opowiada.
materazzi - @Czachaaa: Powinno być jak na zachodzie w więzieniach dla terrorystów, sp...
  • Odpowiedz
@Arthaniel Rozmawiałem parę miesięcy temu z lekarzem (proktolog), który pracuje w więzieniu. Spytał się mnie czy wiem czemu więźniowie jeżeli już trafiają na badanie to mają bardzo szybkie terminy.
Nie wiedziałem. Lekarz odpowiedział, że zakład karny płaci pełny koszt badania...
  • Odpowiedz