Wpis z mikrobloga

6:00

A więc wszelkiej maści złodzieje, mordercy, pedofile gwałciciele właśnie się przeciągają po ośmiu godzinach spokojnego snu aby za chwilę wstać, posoedzieć przy herbacie i poczekač aż kelner przyniesie im śniadanie. Resztę dnia spędzą na rozmowach, oglądaniu telewizji, leżeniu i czytaniu książek. W trakcie jeszcze kantynka, papieroski i obiad i kolacja przyniesione przez kelnera.

Mam więc nadzieję, że #!$%@? już na taśmie, aby ta idylla mogła trwać i ktoś kiedyś również mógł porwać i zabić Twoje dziecko byś mógł co rwno #!$%@?ć jak niewolnik aby mu niczego nie zabrakło a w dniu wyborów jego głos był traktowany na równi z Twoim.

Udanwgo dnia!

#dziendobry #polska #prawo #takaprawda #milegodnia
C.....a - 6:00

A więc wszelkiej maści złodzieje, mordercy, pedofile gwałciciele wł...

źródło: comment_1595823146pl6gumzcJCNXY4HKqmK7A8.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@waskizlo przecież w obu systemach chodzi o zresocjalizowanie człowieka, kiedy resocjalizacja się nie udaje płacimy za NIC, w dodatku często dwa, klub więcej razy.. Kursy zawodowe i praktyka w zakładzie, są dla Ciebie śmieszne? Jaką masz lepsza propozycję? Bo jak na razie chyba nikt nic lepszego nie wymyślił xd
  • Odpowiedz
Powinno się normalnie jakiś obóz zrobić, albo załatwić praktyki zawodowe i posyłać do pracy fizycznej


@d4wid: Piszesz o kosztach, a obóz pracy przymusowej to co niby jest? Czysty zysk? xD Co oni mają robić? Samochody elektryczne Morawieckiego składać?

U nas w Polsce są nawet takie więzienia tak jak ten gangus
  • Odpowiedz
#!$%@? już na taśmie, aby ta idylla mogła trwać i ktoś kiedyś również mógł porwać i zabić Twoje dziecko


@Czachaaa: Mojego dziecka nigdy nikt ani nic nie skrzywdzi, mam pewność co do tego.

Jednocześnie uważając za normalne to, że samotna kobita z niepełnosprawnym dzieckiem musi codziennie #!$%@?ć do pracy żeby było na jedzenie i lekarstwa


@Czachaaa: Tak, uważam że to normalne bo uznaję poczęcie za zbrodnię, więc dobrze
  • Odpowiedz
  • 1
@Arthaniel taaa co prawda kolejek do lekarzy w więzieniu nie ma żadnych bo są to młodzi lekarze którzy się dopiero uczą. Więc następnym razem przemysl zanim coś napiszesz
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Wiesz, z jednej strony jak ktoś nie ma warunków, a płodzi dziecko to imo to też zbrodnia tylko, że męczarni przez kilkanaście lat dla tego dziecka + #!$%@? komuś startu by musiał sam później się prostować. Człowiek to nie pies.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Zabójstwo (morderstwo to nielegalne zabójstwo, a poczynanie jest jednak legalne) zawiera się w poczęciu, bo każdy umiera, coś niezgodnie z prawdą? Morderstwo to morderstwo, a poczęcie wystawia niewinną istotę na pełen wachlarz rozpaczy i tortur wszechświata nie wykluczając wspomnianego bycia mordowanym.
  • Odpowiedz
@Arthaniel: podstawę zostawię dla siebie. Na termin czekasz normalnie - o ile w ogóle dostaniesz zgodę na wizytę u jakiegoś specjalisty, a żeby taką dostać musisz przedstawić papiery z wolności i musi być coś faktycznie na rzeczy, "lekarz w więzieniu" niczego Ci nie wystawi, musiałoby być naprawdę ciężko z Twoim zdrowiem, ale wtedy prędzej dostaniesz przerwę w wyroku niż pomoc medyczną. Oczywiście nie mówię o zakładach półotwartych, bo nie wiem
  • Odpowiedz
@Reiter to by może w różnych zakładach obowiązują różne procedury. Ja znam przykłady, gdzie na wizyty specjalistów osadzony czekał do miesiąca, chyba, że sytuacja była pilna to był wieziony do lekarza w konwoju.
  • Odpowiedz
@Arthaniel: zapewne jest różnie i zależy też jak się zachowujesz. Ja opisuję na przykładzie dwóch więzień/aresztów w Krakowie i dwóch za Krakowem, ale miast dokładnie nie będę pisał.

PS. widzę, że ktoś opisał wyżej dentystę xD W jednym z ośrodków wakacyjnych w Krakowie była taka dentystka, że rwała zęby na x razy (jednego). W końcu nikt do niej nie chodził, tylko nowi, jej kariera skończyła się tak, że ją zwolnili
  • Odpowiedz