Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 719
Jutrzejsza okładka Wyborczej. Nie wiem jak was, ale mnie na widok tego zdjęcia ściska w gardle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak na marginesie. Radio Wolna Europa ma zamiar wznowic transmisję na Węgrzech (albo już to robi). Wolałam, kiedy RWE było w mojej świadomości czymś z opowiadań dziadka, a nie medium które działa w 2020 roku w kraju Unii Europejskiej
#neuropa #wegry #postkomunistycznepanstwomafijne
Soojin21 - Jutrzejsza okładka Wyborczej. Nie wiem jak was, ale mnie na widok tego zdj...

źródło: comment_1595785873uemOfyWMX2gNIVrJReHugY.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@RegularJohnny: pamiętaj, chamska hołoto, nieczłowieku i morderco: do wyborców pis trzeba podchodzic z szacunkiem, bo sie obrażą i już zawsze będą głosować na pis
  • Odpowiedz
pamiętaj, chamska hołoto, nieczłowieku i morderco: do wyborców pis trzeba podchodzic z szacunkiem, bo sie obrażą i już zawsze będą głosować na pis


@Soojin21: Wyzywanie PiSowców od debili na pewno sprawi ze w 2023 opozycja w końcu wygra( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 211
@CynicznyMarksista: trzaskowski prowadził kampanię bez obrażania kogokolwiek, podczas gdy duda porównywał osoby LGBT do bolszewików, a opozycje do koronawirusa. Wygrał Duda.

Po prostu trzeba pogodzic się z tym, że niemal 10,5 mln obywateli tego kraju ma już nieodwracalne zmiany w mózgu i należy czekac aż pis zawali się pod ciężarem 500+ i dwudziestej siódmej emerytury. Opozycja nie wygra dlatego ze pis daje wsiurom wszystko czego im trzeba; pełną miche, katolicyzm i
  • Odpowiedz
Wyzywanie PiSowców od debili na pewno sprawi ze w 2023 opozycja w końcu wygra( ͡° ͜ʖ ͡°


@CynicznyMarksista: nikt z poważnych polityków opozycji nie wyzywa od debili. Tu się oczekuje jedynie sprawiedliwego oglądu świata.

Nie symetrystycznego. Sprawiedliwego.
  • Odpowiedz
trzaskowski prowadził kampanię bez obrażania kogokolwiek, podczas gdy duda porównywał osoby LGBT do bolszewików, a opozycje do koronawirusa. Wygrał Duda.


@Soojin21: Tylko czy z tego wynika ze Trzaskowski powinien zacząć wyzywać PiSowców od debili? Elektorat PiSu a opozycji się od siebie różni, jak wybory pokazały, elektoratowi PiSu wyzywanie nie przeszkadza. Elektoratowi opozycji raczej przeszkadza. W dodatku to opozycja musi pozyskać nowych wyborców, nie PiS.

Po prostu trzeba pogodzic się z tym,
  • Odpowiedz
nie pomaga w wygranej w 2023.


@CynicznyMarksista: xD ty się łudzisz, że wygrana w 2023 jest możliwa, gdy PiS będzie chciał przejąć władzę xD Przez następne lata będziesz miał zmianę ordynacji, walkę z mediami, dalsze upolitycznianie sądów oraz zmiany w systemie wyborczym, czyli utrudnianie głosowanie wyborcom opozycji (miasta i zagranica) i zachęcanie wsi na pójście na wybory.

Według mnie to mogło się udać gdyby opozycja od dłuższego czasu robiła jakiś tour
  • Odpowiedz
Przyznac z pokorą, ze nie jestem człowiekiem i na kolanach prosic pisowców, żeby głosowali na opozycje?


@Soojin21: Zależy jak bardzo chcesz by opozycja wygrała. Choć pewnie w realnym życiu nie znasz za dużo PiSowców. Ale gdybyś znała to pewnie jedną z pierwszych rzeczy byłaby zachętą by dany Pisowiec zrobił sobie przerwę od tvpis. Wyzywając się nikogo nie przekona. I jak mówiłem, poddanie się jest na rękę autokratom.

xD ty się łudzisz,
  • Odpowiedz