Wpis z mikrobloga

@WujaTHC: nie zgodzę się z tobą ze Polacy boja się samoobsługowych kas. U mnie w mieście w Tesco normalne kasy nie są już praktycznie w ogóle otwierane, tylko te samoobsługowe (nie wiem czy to wynika z cięcia kosztów czy z czego). I jak kiedyś mogłem bez problemu coś szybko wziąć, zeskanować i zapłacić to teraz muszę czekać w kolejce jak do normalnej kasy.

Tych w biedrze jeszcze nie używałem ani
  • Odpowiedz
@RicoElectrico:
Ja chyba nie ogarniam tych kas, bo średnio co 2 wizyty musi podchodzić pracownik, bo chyba za szybko biorę kolejny produkt i kasa się blokuje, albo włącza się jakaś zła waga jakbym był jakimś złodziejem XD
  • Odpowiedz
Tam nie dość że ważą (choć nie potrafią), to żeby wyjść z działu kas fiskalnych trzeba zeskanować paragon bo inaczej bramka się nie otworzy xD


@enron: lidlowych samoobsługowych w życiu jeszcze nie widziałem xD. Ale np. nowe wersje w auchanach nie ważą, w rossmanach nie ważą.

NO BO JAK KTOŚ PRZYJDZIE KRAŚĆ, TO PEWNIE POŁOŻY NA WADZE NIESKASOWANE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qqqruqq: w lidlu samoobsługowe to względna nowość. Ale działają fatalnie, tak jak właśnie opisałem. Ważenie w biedrze jeszcze przeżyję, choć mogliby sobie to odpuścić - ale to lidlowe trzymanie ludzi za bramką to już totalna patologia xD
  • Odpowiedz
w Polsce w Tesco tez masz opcje z wlasna torba.


@In_thrust_we_trust: Co nie zmienia faktu, że firmware jest #!$%@?. I error wyskakuje przy najmniejszej #!$%@?.

Wiec swoje kompleksy i tekst o "polaczkach" zostaw dla siebie


A, że kolega nie łapie satyry to już nie mój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz