Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 435
@johnmorra: O wkurzający komunikat, który co chwilę gadają kasy samoobsługowe w biedrze. Pojawia się m. in. gdy pyta się o kartę moja Biedronka i potwierdzenie do płatności kartą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@RicoElectrico: @johnmorra: bardziej #!$%@? jest to że najpierw trzeba zapłacić a później pakować zakupy bo inaczej wywala komunikat żeby odłożyć produkty. Może to śmieszne ale nauczony wyścigami przy normalnej kasie trochę to irytuje. W tym czasie co jedna osoba płaci druga już mogła by zacząć pakować zamiast blokować kasę.
  • Odpowiedz
@ArniHell: Ponoć przed rozprozpoczęciem kasowania można na lewo położyć torbę. Będzie ona "starowana" i podczas zakupów można w niej umieszczać kolejno produkty.
  • Odpowiedz
  • 262
@RicoElectrico: najgorzej jak kupujesz kilka rzeczy oraz piwo i czekasz jak ten #!$%@? pod tą "samoobsługową" kasą aż przyjdzie kasjerka i odbije kartę, ale w tym czasie ona kasuje produkty na normalnej kasie
  • Odpowiedz
@ArniHell: Ponoć przed rozprozpoczęciem kasowania można na lewo położyć torbę. Będzie ona "starowana" i podczas zakupów można w niej umieszczać kolejno produkty.


@Setral: szkoda, że nie działa tak jak powinna :v
  • Odpowiedz
@Arean9 są i w Lidlu, ale też niestety nawalają. Ciągle wołają o pomoc pracownika, bo wagi są źle ponabijane na produktach. No i żadnych towarów rabatowych sam nie wbijesz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bardziej #!$%@? jest to że najpierw trzeba zapłacić a później pakować zakupy bo inaczej wywala komunikat żeby odłożyć produkty.


Ponoć przed rozprozpoczęciem kasowania można na lewo położyć torbę.


@ArniHell: @Setral: W upadającej zachodniej cywilizacji rozwiązano to pokazując na początku 'guzik' do kliknięcia 'mam własną torbę'. No ale poliaczki muszą koło na
  • Odpowiedz
  • 10
@Arean9 do każdego produktu trzeba prosić kasjerkę. Chyba, że masz kod kreskowy na rabat. Wtedy skanujesz, a kasa wywala błąd i sama woła o pomoc :D
  • Odpowiedz
Następny z gatunku, w Polsce zawsze źle XD


@Azzl: Nie zrozum mnie źle, tęsknię za Matiuszką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko kasy samoobsługowe mamy wybitnie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Setral: @milo77: nie wpadłem na to. Po prostu torby zawsze dawałem na koniec. Dzięki. W okolicy na 4 biedronki tylko jedna ma kasy samoobsługowe. Korzystałem pierwszy raz i nie załapałem że mogę od razu do torby ładować.
  • Odpowiedz