Wpis z mikrobloga

@krzych0: mój znajomy na pytanie dlaczego chce forda S-Max a nie jakiegoś hot hatcha odpowiedział, że on chce żeby mu się telewizor mieścił do bagażnika jak sobie kupi xD jakby k---a co tydzień się nowe tv kupowało
  • Odpowiedz
@krzych0: @sir_nietzsche: Zasadniczo śmiechy, chichy, TV się nie kupuje co tydzień, ale dziś telewizor, jutro szafka, a za tydzień śmieci do PSZOK. Nic mi do tego kto się czym kieruje, ale jednak skoro już mam auto to wypadałoby by było do wszystkiego, a hot hatch tylko do patrzenia i stricte radosci z jazdy, bo nie już nie jest tak funkcjonalny (ale nadal jest w przeciwieństwie do sedana, którego
  • Odpowiedz
@sir_nietzsche: No widzisz a ja ciągle..... Inna sprawa, ze ja mieszkam w domu i małe miasto, tutaj warunki są inne. Jak bym miał jakiegoś pickupa to pewnie też by się przydawał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Luks_x: wiadomo, mieszkając na wsi kupiłbym sobie duże auto bo można jechać na większe zakupy. Kupić jakieś fanty do domu, zrobić spożywcze zakupy na zapas. Ale w mieście trudniej znaleźć miejsce do parkowania. A nawet jak jest, to ciężko manewrować w galerii. Więc to jest całkowicie subiektywne kryterium. Co innego że starsze samochody w tej samej bryle, mają o wiele więcej miejsca. Choć dzieje się to prawdopodobnie kosztem bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz