Wpis z mikrobloga

@CzajnikZniszczenia: Ja jestem zdecydowanie po stronie niereligijnej i światopoglądowo liberalnej, a nigdy nie czułem się urażony oglądając jego materiały. Jak się chce doszukać tam czegoś niestosownego, to i pewnie się doszukasz. Ale niczego tam propagandowego nie widzę
  • Odpowiedz
Ale niczego tam propagandowego nie widzę


@TenTypZez: I to jest największy problem, że tego nie widać. Szymon nie kłamie, Szymon delikatnie nagina prawdę, manipuluje. Ostatnio gadałem o tym kanale z kumplem, który też jest po tej stronie co ty i też nie widział w tym nic złego. Dopiero jak mu pokazałem w którym konkretnie miejscu jest manipulacja to ją zauważył i przyznał mi rację.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Jak wszędzie w mediach, ale też nie można z góry zakładać, że jest to manipulacja, bo mogło to być zwykłe niedoinformowanie w jakimś temacie. Jeżeli ktoś jest nauczony krytycznego myślenia, to raczej wyłapie takie rzeczy, ale nadal nie widzę tutaj powodu by gościa za cokolwiek hejtować ;p. Gdyby cała reszta manipulantów przejawiała taki poziom obiektywizmu i kultury dyskusji to i tak byłby ogromny postęp w porównaniu do tego, jak
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Ale on nie przejawia obiektywizmu, to jest problem. xD
Czy osoba, która stwierdza, że zależy jej, aby jej przeciwników zabolało może być obiektywna?

A kultura przy przekazywaniu informacji nie ma takiego znaczenia jak treść tej informacji. Kulturalna manipulacja jest dużo skuteczniejsza niż chamska propaganda.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Nie wiem, do jakiego się materiału odnosisz konkretnego, bo akurat tego nie widziałem. Za to we wszystkich innych, które oglądałem, przedstawiana była opinia obu stron. A to, że czasem fakty wskazują bardziej na rację jednej z nich, to już tak bywa, sorry xD. Poza tym jak masz zastrzeżenia co do manipulacji to rzuć temat, pewnie ci odpowie.
  • Odpowiedz
Za to we wszystkich innych, które oglądałem, przedstawiana była opinia obu stron.


@TenTypZez: Jeśli przedstawisz opinię obu stron w następującej postaci - prawica: "chcemy bronić rodziny", lewica: "chcemy niszczyć rodzinę". To czy to będzie obiektywne przedstawienie opinii obu stron?

Masz tutaj wpis w którym stwierdza, że liczy się dla niego to, że kogoś innego zabolało:
https://www.wykop.pl/wpis/50943887/wojna-idei-to-kanal-na-youtube-poswiecony-temu-jak/
  • Odpowiedz
przecież wojna idei to prawicowy szur który pod maską centrowca próbujcie ukryć swoje wiejskie poglądy.


@KochanekAdmina: Miło, że takie posty w końcu są plusowane. Jak kiedyś pisałem, że ten youtuber to zwykły konserwatywny szur próbujący przemycić swoje poglądy pod płaszczykiem bezstronnego obiektywizmu, to zbierałem minusy.
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: grupa darwin to mistrzostwo, szkoda że mają na tyle mały zasięg, że większość katolickich hipokrytów nigdy tego nie zobaczy. (Dla jasności nie mam nic do katolików, ale irytuje mnie gdy osoby na pozór pobożne po chwili obrabiają tyłek osobom które nie wpsowują się w ich śwatopogląd)
  • Odpowiedz