Wpis z mikrobloga

@Zemsta_PRLu: nie miałem tak ale spoko da się zrozumieć.. z innej beczki, koleżanka z dwójką dzieci chce przeskoczyć na kwiatek, spotkaliśmy się pod marketem i sobie gadamy, wychodzi kolo z obsługi i mi mówi że jej syn, 4 lata co akurat siedzi w aucie do tego gościa powiedział tato, ja się patrzę na gościa i mówię że się pomylił bo wyglądają bardzo podobnie i sposób poruszania też podobny i jeszcze się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 234
@egonszef: A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później
@Kebab-smakowal: no że w środku jej syn co z nim była powiedział do kolesia tato, i jak już ze mną gadała na zewnątrz i ten typ wyszedł to mi o tym powiedziała, teraz przeczytaj sobie jeszcze raz i zaskoczysz, zaspany jeszcze pisałem i ogólnie twoja stara