Wpis z mikrobloga

Pożalę się tutaj. Dla niektórych pewnie będzie to "XDD" ale #!$%@? tam.

To uczucie kiedy dziewczyna mi mówi ze jej się podobam z wyglądu, chociaz nie spełniam jej wymagań które wymieniła.

Czymże są te wymagania, zapytacie drodzy panowie? WZROST, KOSCI POLICZKOWE I OBOJCZYKI.

Nie spełniam żadnego z tych wymagań. Kiedy jej się pokazuję ona reaguje tak na zasadzie "okej". Chociaż mi wmawia ze jej się podobam fizycznie. Nienawidzę czegoś takiego, nie chce podobać się babie tylko ze względu na charakter bo to rak, dla mnie to cholerny rak.

#przegryw
  • 29
@Hot-North: Mam więc takie coś gdzieś. Wolę już byćsam do konca życia niż iśc na taki układ. Ona mi się podoba pod względem wyglądu (dla mnie sie liczy zeby baba nie była ulana i już +10) i pod względem charakteru.
@bulwapospolita: Obojczyki ze no widoczne i szerokie a kości policzkowe, tzw jarzmowe czy jakoś tak. To tak jak masz wiesz, wygląd typowego chada i o to chodzi albo kości jarzmowe takie jakie posiada Shawn Mendes czy jakoś tak
@sandwichzpasztetem220: Ja tak robie, widzę jej reakcje i na jej bazie oceniam. Z tego często wynikają kłótnie bo ma miliard powodów dlaczego tak się zachowała chociaz naprawdę miala powiedzieć coś innego XDDDD Mnie to #!$%@? boli przyjacielu, skoro jej sie nie podobam to niech mi powie z miejsca zamiast grać takimi kartami
@HarrsonDW Aha, no ciekawe wymagania. Wiesz, czasem tak jest, że my baby coś sobie wymyślimy, a potem poznajemy kogoś fajnego i może on i wygląda totalnie inaczej, ale nagle się okazuje, że jego charakter i poczucie humoru nadają wyglądowi totalnie inne znaczenie. Ostatecznie kobiety nie pociąga wcale wygląd. Nie jesteśmy tak zaprogramowane.
@bulwapospolita: Wszystkich nas pociaga wygląd. Chyba lubicie popatrzyć się na lekko umięsnionego przystojnego modela prawda? JA mam takie coś gdzieś. Mam takie coś gdzieś kiedy widzę jej reakcję na przystojnych typów a na mnie i to cholernie boli. To nie ma prawa się udać, bo to tak jakbym był z dziewczyną ktora mnie nie pociąga fizycznie.
@HarrsonDW Każdy sobie lubi popatrzeć. Ale wygląd przemija, jutro może się coś komuś stać i co? Rozstanie? Wydaje mi się, że dojrzałe osoby myślą innymi kategoriami. Wiadomo, że trzeba patrzeć na drugą osobę z przyjemnością, ale na szczęście każdemu podoba się co innego. Jak ona tego nie rozumie, to trochę słabo.
@bulwapospolita: Charakter też moze się zmienić, przeminąć. Nie odrazu rozstanie. Ale czy chciałabys pociągać seksualnie i fizycznie swojego partnera? Nie spełniam zadnego z jej wymagań, widzę jak zachowuję sie do bardziej przystojnych chłopów a jak do mnie i mnie to boli. Bo to tak droga moja rozmówczyni jakbyś była z chłopem, super wyglad nie jest ważny az tak etc, i ten twój chłop mało ci mówi komplementów, prawie w ogóle. A
@bulwapospolita: Ja tylko sie przejezdzałem zawsze na tym, nie jest mi to potrzebne. Tak jak mówiłem, jesli sie babie nie podobam fizycznie to elo. No zapewnie jesteś fajną dziewczyną ale tutaj oprócz twojej fajności idzie tez no twoje starania się, dowalisz sobie fajny kolor włosów z mysla ze moze tak będzie ci lepiej i będzie bardziej pasować a twój chłop mialby to w #!$%@? i byłby zainteresowany innymi babami to byloby