Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #kosmetyki #cera #pokazkosmetyczke

Jaki jest najlepszy krem nawilżający do twarzy jakiego używałyście? Dotychczas najlepiej sprawdzał się różany Make Me Bio i Home Health z kwasem hialuronowym, szukam czegoś do poużywania na zmianę z powyższymi. Tylko proszę nie polecać kremów typu Miya Wonderbalm, to nie tego kalibru szukam :) w sumie chętnie przetestuję propozycje z każdej półki, zagraniczne itp.
Pobierz
źródło: comment_1595696467jjWsBs70viIkPJ8wXVNnZq.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fuechsinn: To wypróbuj, on nie jest ciężko, ale bardzo dobrze nawilża. Mam przyjaciółkę, która jest kosmetologiem i sama ma podobną cerę i mi go poleciła. Nawet nie wiesz ile ja kremów wydaje po znajomych, bo mi się nie sprawdza. Ten jako jedyny zużywam, do rozciętej tubki :)
@fuechsinn: na nocną regenerację od czasu do czasu Avene Cicalfate. A poza tym najskuteczniej (i na długo) nawilża balsam Lipkar z La Roche Posay, który jest zaskakująco lekki jak na takie właściwości. I nie jest drogi, jeśli spojrzeć na pojemność. Wystarczy jedna aplikacja raz na dobę.
@fuechsinn: Polecę Ci jeszcze ten : Klairs - Rich Moist Soothing Cream - Łagodzący Krem Odżywczy - 60ml. Stacjonarnie jest chyba w drogieriach kontigo. Bardzo fajny i u mnie się sprawdził. Ja jestem fanką kosmetyków koreańskich, ale niestety tam jest dużo ekstraktów roślinnych a moja skóra nie bardzo je toleruje. Chociaż nie jestem alergikiem. Świetny jest tonik benton ten zielony, żelowa konsystencja mea wydajny. Chociaż mój nr jeden, to Vichy purete
@Argea: też mam tendencję, więc się mocno zdziwiłam że nie zapycha (30% to ważne, bo po 10 już było średnio ). A dla mnie mega super, bo nawilża mój zasuszony ryjek.