Wpis z mikrobloga

Mieliście podobnie z Orange? Transakcja na koncie cashback Goodie pojawiła się automatycznie, nie musiałem jej zgłaszać ręcznie i reklamować tego, że się nie pojawiła. Tymczasem dziś patrzę, że transakcja odrzucona... Szczerze, tak też przeczuwałem i domyślałem się - tylko tego można spodziewać się po #goodie @Goodie_pl. To już kolejny raz, kolejny raz bezpodstawnie odrzucony cashback!

@OrangeEkspert Czy mogę prosić o pomoc w wyjaśnieniu sprawy i zajęcie stanowiska? Zostałem oszukany przez #goodie @Goodie_pl

#cashback #goodie #millennium #millenniumgoodie #orange #swiatlowod #swiatlowody #tradedoubler #afiliacja #oszukujo #oszustwo
sodapro - Mieliście podobnie z Orange? Transakcja na koncie cashback Goodie pojawiła ...

źródło: comment_1595673580rqJ7kWIkKGyxLBP4MOoWTU.jpg

Pobierz
  • 11
@OrangeEkspert: W głowie się nie mieści jak można w tak bezczelny sposób oszukiwać. Zamówienie pojawiło się automatycznie w systemie, umowa została zawarta, podpisana i dziś obowiązuje. @Goodie_pl ma czelność natomiast twierdzić inaczej... Bez wątpienia takie praktyki wpływają negatywnie na wizerunek marki #orange i szkodzą jej... Ciekawe jakie stanowisko w tej sprawie zajmie pośrednik - duża sieć afiliacyjna #tradedoubler...
@sodapro:
Teraz juz wiesz, ze nie warto korzystać z tego czegoś i omijać z daleka, przy okazji wlasciciela tego wynalazku Bank Millennium.
Mi po pierwszych i ostatnich zakupach przez pośrednictwo goodie naliczyli cash back w wysokosci... 1/7, pozostałe 6/7 - zgarnelo goodie. Przynajmniej nie odrzucili transakcji ale pozostawiam to bez komentarza.
@Goodie_pl: Czy to przypadek? Nie sądzę... Ostatnio reklamację składałem 25 maja 2020 roku (do dziś nie jest rozwiązana). Wówczas złożyłem swoje pierwsze zamówienie w Auchan Direct, za które powinienem otrzymać 12 zł. Zapłaciłem PayPal'em odebrałem osobiście i szczerze, to już dawno o tym zapomniałem. Wtedy transakcja nie pojawiła się automatycznie jak miało to miejsce ostatnio w przypadku Orange... Za zapis do newslettera #zalandolounge i #neonet taż nic nie dostałem (w pierwszym
@Goodie_pl: Po co tak kłamać? Wysłałem wszystkie potwierdzenia i zrzuty ekranu. Dziś również napisałem do sieci afiliacyjnej Tradedoubler - link wskazuje na ich platformę.

@OrangeEkspert: Potwierdzacie, że umowa została zawarta, obowiązuje dziś, a należny cashback został odrzucony? W wiadomości prywatnej przesłałem Wam zrzuty i numery zamówienia. Dlaczego zostałem oszukany? Wiecie, że takie działania szkodzą wizerunkowi Waszej marki?

#goodie #cashback #zwrot #millennium #millenniumgoodie #orange #tradedoubler
sodapro - @Goodie_pl: Po co tak kłamać? Wysłałem wszystkie potwierdzenia i zrzuty ekr...

źródło: comment_1596115666fGKY0RizNhsKv8Y6F47GXE.jpg

Pobierz
@Goodie_pl:
Wymówka nr 1 (Goodie): niespełnienie warunków regulaminu (jakiego?),
Wymówka nr 2 (Goodie): transakcja odrzucona przez Orange,
Wymówka nr 3 (Sieć afiliacyjna Tradedoubler): transakcja za światłowód za który od kliku miesięcy klient się już nie rozlicza,
Wymówka nr 4 (Sieć afiliacyjna Tradedoubler): Tradedoubler nie odpowiada za błędy i nieaktualne informacje prezentowane w serwisie Goodie.pl

Wygląda na to, że zostałem oszukany przez Goodie. Prezentowane na ich stronie informacje są prawdopodobnie nieaktualne:

#
sodapro - @Goodie_pl: 
Wymówka nr 1 (Goodie): niespełnienie warunków regulaminu (jak...

źródło: comment_1596194371UooHRvmMnvUuYJystk64R2.jpg

Pobierz