Wpis z mikrobloga

Przecież to żart co tu się dzieje na tym portalu, kiedyś forum na najmądrzejszych ludzi w polskim internecie, a teraz zbiorowisko dzieci, patoli i innych zboków, nawet dobry przykład poniżej

Mirabelka @kvoka wrzucająca quality content o różnych sprawach kryminalnych należący do #gruparatowaniapoziomu dostaje tylko 60 złotych miesięcznie, a taki troll i bezmózg @phaxi zarabia prawie 5 koła miesięcznie za to, że pokazuje ludziom jak się katuje obrzydliwym jedzeniem na #phaxidieta , jak tak może być?

Picrel porównanie ich patronitów

#zalesie #patologiazewsi
MshL - Przecież to żart co tu się dzieje na tym portalu, kiedyś forum na najmądrzejsz...

źródło: comment_1595649530bNhEStvu7BAtLChHyoAYYA.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@MshL: Wolny rynek spanie. Jak dziewczyna chce zarobić w tych czasach więcej, to musi zmienić, to czym się zajmuje, bo ludzie obecnie czytają krótkie teksty. Jak robi, to z pasji, to dla mnie spoko, ale jak dla kasy, to trochę słabo.

W świecie, gdzie każdy Junior, to pasjonat, a każde portfolio ma podobne projekty do poprzedniego.
  • Odpowiedz
@Aluminium: tak, chodziło o to żeby nie regulować monitora bo to serio oryginalny Phaxi a ludzie często nie mogli w to uwierzyć i regulowali
  • Odpowiedz
@Tostownica: Jestem tu 13 lat i było dużo lepiej, było dużo więcej znalezisk z zakresu nauki i techniki. Tak naprawdę wszystko się #!$%@? jak wszedł mikroblog i podział na niebieskie i różowe paski. Moim zdaniem od tego zaczął się upadek. Prawda jest taka ze teraz mikroblog to taki gorszy kurachen.
  • Odpowiedz
@MshL Ale że jak to ludzie robią ze swoimi pieniędzmi to co chcą i płacą za to co im się podoba, przecież to co mi się podoba jest o wiele lepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MshL: Bo to tak w sumie serwis, który służy do zbierania pieniędzy z jednej strony, ale z drugiej nie daje nic od siebie. Polskie portale tego typu są nastawione na swoją prowizję, czy ewentualnie na przechowywaniu pieniędzy i inwestowaniu w coś innego i tyle. Użytkownik sam musi się rozreklamować, zachęcić wpłacających itp. No i dlatego zbieranie pieniędzy na tych portalach w naszym kraju jest tak bezsensowne dla młodych twórców, że
  • Odpowiedz