Wpis z mikrobloga

@Ostry_Sens w żadnym wypadku nie jest nieuleczalny. Trafiłeś do nie odpowiedniej osoby. Był chociaż certyfikowanym terapeuta? Poszukaj kogoś z większą ilością opinii, poczytaj o nurtach: poznawczy, poznawczo behawioralny, skoncentrowany na rozwiązaniach, systemowy etc. I wybierz to który Ci najbardziej odpowiada ;)
@Roballo: Tak. Certyfikowany, wykształony, prowadzi szkolenia, bloga, cała masa ocen na znanym lekarzu, członek z wysoką pozycją w pewnych organizacjach międzynarodowych, ma w CV to, że wybrał psychologię, bo sam miał różne zaburzenia. Już się boję, że za dużo powiedziałem. A na rodzajach terapii się znam jak mało kto, więc mnie nie przekonałeś, żeby zaczynać kolejną terapię. Dużo ich już było.
@Ostry_Sens: Jak im nie będziesz mówił wszystkiego to też nie będą mogli do końca pomóc więc nie bałbym się tej otwartości. Szukaj, ja osobiście znalazłem za trzecim razem, mam dwójkę znajomych którzy też mieli różne perypetie, ale koniec końców dobrze na tym wyszliśmy. Nie poddawaj się ziomeczku (òóˇ)