Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? zesrałem się w majty..

Wyszedłem na browara z 2 kolegami, piliśmy w plenerze. Przed wyjściem miałem srake i siedziałem ma kiblu z 40 minut. Po wypiciu 3 browarka zachciało mi się lać, więc poszedłem w krzaki i mocno się spiąłem, żeby szybciej się wylać - efektem był ciepły bąk, który okazał się laksą na całe majtki.

Ja #!$%@? ostatni raz się zesrałem w majty jakieś 20 lat temu. ()
#przegryw
  • 13
@Sharq00:

Szybka zawijka na chate xD Co chwila odwracałem się za siebie żeby sprawdzić czy #!$%@? ode mnie w tramwaju, ale na szczęście nie #!$%@?ło. Jak wpadłem na chatę to szybko do kibla żeby podetrzeć dupę i do łazienki żeby się umyć i spróbować jakoś majty wyprać (student here więc mieszkam jeszcze z rodzicami i wstydzę się strasznie żeby widzieli co ich synek robi xD) Generalnie lipa, bo jeszcze spodnie do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Schoogs10: Miałem kiedyś podobną sytuację na chacie. Ogólnie miałem lekkie rozwolnienie i siedząc przy kompie #!$%@?łem mokrego bączura (XD)
Szybko do toalety pobiegłem, patrzę a tam #!$%@? ostro bokserki i jeszcze przeciekło na jasnoszare krótkie spodenki. Ogólnie nieciekawa sytuacja, bo akurat byli goście w odwiedzinach (mieszkam z rodziną, jak ty). Pytanie naszło co zrobić? Włożyłem obsrane bokserki do kieszeni spodenek, a je złożyłem w kostkę. Z kosza na brudne pranie ubrałem
@Sharq00: Przez 3 dni łaziłem do roboty z obsranymi dresami w plecaku xD Dzisiaj zacząłem czuć lekki zapaszek gówna wyłaniający się podczas otwierania plecaka, więc postanowiłem wyprać ręcznie dresiki.