Wpis z mikrobloga

@Nano22: w pierwszej kolejności zastanawiał bym się czy i czemu 35latka nie jest w jakimś związku/małżeństwie. To w końcu niewiele młodsza kobieta ode mnie. Zastanowił bym się nad jej celem bo to raczej Ty będziesz tutaj rozgrywany i albo jej dopasujesz do tej rozgrywki albo nie. Sam widzę po sobie ile miałem w głowie 15 lat temu a ile teraz.
  • Odpowiedz
@Felixu: można tak powiedzieć
@juzjuzjuz: wiesz, nie robiłem jej przesłuchania, ale z tego co wiem to jest po rozwodzie oraz nie dawno się przeprowadziła. Nie wiem czy ma dzieci. Pisaliśmy trochę, cel jest prosty- spędzić miło dzień, a może i wieczór, przynajmniej ja tak wywnioskowałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nano22: takie są najlepsze, nie ma nic lepszego od 35 dupeczki, ideolo bo wie czego chce i nie musisz się stresować wgl mordo.
klepnij ja w tylek i potem w ślinę a reszta sama przyjdzie. Złap ja też za psioche i ruchaj aż iskry pójdą.
  • Odpowiedz
@Nano22: Czyżby Magdalena z Warszawy? Lepiej zapytaj o zdjęcia na messengera, bo może się okazać że ma sporą nadwagę i z twarzy bliżej czterdziestki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz