Wpis z mikrobloga

Jak używasz uniwersalnej płytki to nie musisz robić projektu (rysunku rozmieszczenia ścieżek. Lutujesz elementy wg schematu i uruchamiasz. Napisz co dokładnie co masz i co chcesz uzyskać, nie używając słowa projekt, bo jest to słowo zbyt wieloznaczne
@ShadyTalezz: pobierz KiCad, ułóż schemat, zaprojektuj płytkę :)

Swoją drogą po co masz to projektować w cadzie skoro masz to na uniwersalnej rozmieścić?
Kartka, ołówek i jazda :P
@Tymian: @FilipWWL: to znaczy ja wiem, że nie potrzebuję tego robić w komputerze i tak na żywca bym sobie to ułożył sam i załączył raczej bez problemu tylko sęk w tym, że potrzebuje tego projektu żeby udokumentować co zrobiłem a taki świstek na kartce nie przejdzie.
Konkretniej to jest to taki wzmacniacz:
https://www.diodes.com/assets/Datasheets/PAM8320.pdf
mam jacka kupionego, 2 złącza rk pod głośnik i układ, potencjometr, który jeszcze wejdzie przed input i
@FilipWWL: my bad wzmacniacz mono ale sygnał wejściowy będzie stereo i dlatego potrzebny jest sumator o ile dobrze rozumiem, sumator to będą 2 rezystory po 10kohmów(ja tego nie wykombinowałem, tak jak pisałem dość zielony jestem w elektronikę)
rozmieszczenie elementów pewnego układu na uniwersalnej płytce drukowanej


@ShadyTalezz: To będzie lepiej zrobić w programie do rysowania a nie w programie do projektowania płytek. Np. LibreOffice Draw się nada. W programie do rysowania płytek 99% funkcji byś nie wykorzystał przez co wręcz mogłoby być trudniej to zrobić.