Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pytanie, może gupie może mądre, nie wiem.
Czytam sobie, że samochody bez tablic zaparkowane na ulicy czasami zainteresują policję że zabierają na policyjny parking. A kupiłem samochód, nie jest zarejestrowany, jutro mi go przywiozą i póki nie zarejestruje (jutro albo w poniedzialek) będzie stał tak bez tablic, bo nie mam gdzie indziej zaparkować.
Mogę się w jakiś sposób zabezpieczyć przez takim ewentualnym odholowaniem?
Wiem że wraki czesto stoją tak po kilka lat i nikt nic z tym nie robi, ale nie wiem czy taki nowszy samochód bardziej kogoś nie zainteresuje że może kradziony czy coś. Co myślicie?
#samochody #samochod #motoryzacja #prawo #policja
  • 11
zawsze możesz kupić plandekę, pokrowiec na auto, może się przyda kiedyś do innego zadania.. aczkolwiek jeśli masz pedantyczne podejście do auta, to mogą się pojawić jakieś mikrorysy od tego.. w każdym razie ja bym na otwartej przestrzeni auta bez tablic nie zostawił, bo wiem że są tacy co jeżdżą szukają właśnie takich okazji..
@bb89: jest. Tylko powiedz mi, jak często widziałeś żeby policja sprawdzała tablice jakiegokolwiek samochodu na ulicy, na której stoi dodatkowo z 200 innych samochodów? Bo jak już, to i tak to miałoby być tylko dla niezwracania uwagi na ulicy, a nie do jeżdżenia. Sam mimo to i tak w ten sposób nie zrobię, bo zdecydowałem odstawić go tak jak pisałem wyżej do rodziny za miasto, tak będzie po prostu prościej.