Wpis z mikrobloga

No to drogi wykopie mamy temat na tacy.
Późna noc, mniejsza widownia a w tym czasie:

1.) Telefon do ledwo przytomnego Mariusza.
2.) Mariusz ledwo człapie do komputera i wyłącza strima.
3.) W tym czasie ktoś kasuje całe archiwum, wiele godzin zapisów wideo z ostatnich kilku dni.
4.) Strim po jakimś czasie wraca z wyzerowanym licznikiem donejtów, gdzie wcześniej było ponad 10 tysięcy złotych.

Nie wysyłajcie żadnej kasy. Ktoś, nie wiemy jeszcze kto, ale trzyma tam łapę i zgarnia kasę, dodatkowo próbuje nieudolnie zacierać ślady.

#danielmagical
  • 21
@bardzo_Drogi_Rolex: siano to przecież wiadomo że leci na konto tu znika bo to on wymislil kompa wszystko ogarnął. Dostem wiadomo że ma tucznik a kasuje wszystko żeby nie było dowód żeby nie było bana. A co do donejtow to stan licznika nie równa się stan na koncie
A co do donejtow to stan licznika nie równa się stan na koncie


@Mi19ki93: #!$%@? ale ja to wiem.
Tu chodzi o zacieranie śladów. Ktoś wbija na kanał, kasuje wszystkie materiały wideo, zeruje licznik donejtów i zabawa zaczyna się od nowa. #!$%@? wie do kogo kasa idzie i kto to robi, a tych dwóch to jest nieprzytomnych wiecznie.
materiał wideo jest kasowany żeby bana nie wyłapali przypadkiem żeby zabawa mogła trwać dalej


@Mi19ki93: Bzdura! jakie #!$%@? bany, na Kicku? xDDD Streamy trwają po 24 godziny a bany za video? Co to za #!$%@?.
Takie samo #!$%@? jak to, że niby fejk donejty. Tak #!$%@? fejk, jak tam nie ma za bardzo jak cofnąć.
@bardzo_Drogi_Rolex: ni fejk donejt bez problemu wysyłasz jeśli masz dostęp do tipply. I wtedy taki tucznik może wysłać testowy donej o nazwie kwocie jakiej chcesz i treści tak jak ten 10k ostatnio i się liczy do celu normalnie. A za wideo bana właśnie mogą wykąpać bana jak by ludzie zaczeli zgkaszac dlatego kasuje
@bardzo_Drogi_Rolex: licznik to w ciągu ostatnich 4 dni był zerowany kilku krotnie. Jakby policzyć ostanie 4 dni łącznie z tymi fejk donejt ami to by było na liczniku że 20k albo lepiej. Nie wiem z czy wgl macie problem ze ktoś ten liczki zeruje
@bardzo_Drogi_Rolex: Skoro widzowie mieli dostęp do kompa Mariusza przez teamviewer - to zapewne przeczesali im wszystko, łącznie z kontem bankowym.Natomiast telefon w trakcie nocy i wyłączanie streama - wskazuje na jakiś szantaż.Nie zdziwiłbym się, jakby grubas miał w tym jakieś powiązanie.