Wpis z mikrobloga

@Kruqu: wyjątkowo poprawiło komfort w moim odczuciu. Mam zły nawyk z czasów pracy na busie czyli kierowanie mając ciało skierowane bardziej do strony pasażera, w sensie przechylam się na fotelu bardziej w prawo i później cała prawa strona pleców i prawy bok mnie bolą. Mata przy trasie +1500km całkowicie wyeliminowała ten problem, dalej jeżdżę skrzywiona ale plecy już nie bolą ( ͡° ͜ʖ ͡°) uczucie cielesnego zmęczenia
@InterferonAlfa_STG: no po 600 to ja też, mówimy o 1500-2k km :) jestem malutka i fotele są dla mnie za duże, mam ledwo 155cm. To nie wina marki auta tylko rozmiaru fotela - musiałabym mieć taką nakładkę jak fotelik albo cały fotel zmniejszony o 1/3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kubełkowe też są za duże, za szerokie, rzuca mną jak workiem na zakrętach
@niezawodny: Jest tylko jeden problem z kawą ze stacji. Expres jest super, ziarna kawy też spoko, tylko myte to jest starymi ścierami, tymi samymi co podłoga i oszczędza się na na mleku, więc najczęściej na dnie masz fajne kwasidło, do którego dolewa się świeżego, a czyszczenie całego expresu i wylewanie mleka to tak raz na jakiś czas. Pozdro, smacznego