Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JavierDaY: zapasowe koło
Ładowarkę samochodowa do tel
Kamizelkę odblaskową w niektórych państwach obowiazkowa
Żarówki j/w
Pakiet internetu
Nawi na tel dobra opcja 14 dni za darmo Sygic jest opcja wyznaczenia trasy z uwzględnieniem poszczególnych państw (można wybierać czy płatne, autostrady)
Polecam się zapoznać z przepisami zależy gdzie jedziesz w Hiszpanii nie można pić wody z większej butelki niż pół litra, we Francji zakaz używania bt i słuchawek xD
@JavierDaY Ja polecam śmietnik samochodowy, bo część gadżetów już padła. Często robię trasę 1000 plus i walają mi się jakieś puszki po napojach, kubki po kawie, które rzucałem pod nogi w trakcie jazdy, a potem się rozlewały. A tak cyk za fotel pasażera, a jak się uzbiera kulturalnie wtorek do śmieci. Niby pierdoła, ale mi się bardzo przydaje, są do tego estetyczne i wygodne.
@InterferonAlfa_STG: Net zawsze się przyda czy to do navi czy do słuchania muzyki na yt poza tym do wideorozmów bo mam 4 spotkania z dzbankami z korpo, poza tym pracuje zdalnie czasami i musiałbym mieć trochę neta chociaż te 10 GB
@Kruqu: z firmy Botti - poszłam do Auchana dzien przed wyjazdem w trasę i to była jedyna dostępna tam mata (na dziale z elektroniką, czajnikami itp). Polecam, jeździ ze mną już drugi rok no i jak nie jest w aucie to można ją dać na kanapę/fotel w domu i też super masuje