Wpis z mikrobloga

Trafiłem na ten wpis.

https://www.wykop.pl/wpis/50937501/23-07-2020-konfederacja-wystapila-chcesz-byc-wolan/

#polityka #konfederacja #wolnosc
#4konserwy

I z obrazka wyszła dość smutna konkluzja.
Cała "wolnosciowosc" konfederacji została zredukowana do "niskich podatków".

Wyraźnie widać że konserwatywne narodowe skrzydło nabiera rozpędu i wiatru w żagle.
A liberałowie mogą co najwyżej "będą niskie podatki" zawołać.
źródło: comment_15954840813Pb33yrb7Tb8kvyEJIrBNi.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@graf_zero: w tym kraju ponad połowy ludzi nie interesują niskie podatki tylko socjal. Jaka przecież część społeczeństwa myśli, że nie płaci żadnego podatku. Nie ma co liczyć, że inicjatywa braku podatków porwie u nas, ale nie tylko u nas tłumy ludzi.
@beerman: Nic dziwnego - to jest RACJONALNE z ich punktu widzenia.

Ale ja nie o tym.

Ja piszę o tym że cała wolnościowość Konfy została zredukowana do "niskich podatków".

A niestety - niskie podatki+tradycyjne wartości to BARDZO daleko od wolności i swobody.
@Kormas: Skok na kasę. W tej sprawie to nawet sekretarz handlu z USA przyjechał "z poruczeniem" do naszego rządu.

O tym spotkaniu też nie słyszałeś, bo nikt się w Polsce nim nie chwalił.
@Kormas: super myślenie, a co jeśli dobrze mi być grubasem, albo co jeśli jestem szczupły i lubię napoje z cukrem? Analogicznie, ja nie pale to fajki mogą być po 100zl, nie mam samochodu to benzyna może być i po 10zl.

#!$%@?ąc, że najbardziej po dupie dostaną napoje które ja najczęściej kupuję a więc bez cukru, bo zawsze używa się mieszanki słodzików w produktach.
@Skogyr: To sobie bądź grubasem, mam to w dupie. Ja też piję napoje ze słodzikami i uważam, że podatek cukrowy jest w porządku. Dla cukru, nie dla słodzików, bo to nadmierne spożycie cukru ma katastrofalne skutki dla społeczeństwa. Nie wszyscy palacze mają problemy ze zdrowiem, nie wszyscy pijący alkohol, ale jednak większość.
Cukier jest #!$%@? wszędzie w takich ilościach, że to się w głowie nie mieści. Weź pierwszy lepszy jogurt z
@Kormas: Jesteś dzb...m
Karanie wszystkich za głupotę ułamka. Coś Ci to mówi? Uszczęśliwianie na siłę innych?
Nie masz w dupie to, że ktoś jest grubasem, bo chcesz siłą go zmusić do ograniczenia przyjmowania płynnych kalorii. Wiesz lepiej co dla niego dobre.
Jesteś zwykłym zasranym faszystą, komunistą i nadajesz się na szafot.

Druga sprawa, jesteś skrajnie niedouczony w temacie, nie masz pojęcia, żadnych danych, tylko posługujesz się krzykliwymi hasłami pseudodietetyczek z pani
@Kormas: gówno mnie obchodzą te linki które wrzuciłeś, nawet tego nie czytam, bo nie chce mi się analizować założeń jakie postawili badacze, a może czerpią oni jeszcze z insulinowej hipotezy otyłości która jest fałszywa. Tuczy nadmiar kalorii a nie cukier, a ty jesteś komuchem i #!$%@? w podskokach do Korei, Kim cie nauczy co i ile jeść