Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@Sumcio: Kiedyś że znajomymi znaleźliśmy takie skupisko jakby fioletowych bambusów przy rzece. W ciągu 3 dni, codziennie po szkole chodziliśmy się #!$%@? (patyk na patyk) i w ten sposób wyplenilismy cała populację bambusów w tamtym miejscu xD Ale zabawa była przednia, szczególnie kiedy udało mi się wyrwać z korzeniami i uzyskałem młot, który niszczył wszystko.
Kurła Mirki jestem u naszego zachodniego wroga i udało mi się zdobyć puszkę z gotowym spaghetti, ale dopiero teraz zauwazylem, że nie ma zawleczki do otwarcia. Linia wroga nadal się przesuwa, a ja już nie mam energii na dalsze walki. Muszę się posilić, ale jak to #!$%@? otworzyć??? Próbuje nawalać w to śrubokrętem, ale strasznie mozolnie to idzie.

#heheszki #gotujzwykopem
Pobierz Matti28 - Kurła Mirki jestem u naszego zachodniego wroga i udało mi się zdobyć puszkę...
źródło: comment_1595493926Q9CKbMt6EuZTByrOTaB4BV.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matti28:
Możesz potrzeć nią o beton, aż zetrzesz szew ale to ryzykowne bo trochę może wyciec jeśli przedobrzysz.
Śrubokrętem nie nawalaj tylko naciskaj możliwe jak najbliżej krawędzi żeby ją wygiąć i zrobić dziurę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MaoPL: śmiej się, ale wasze nawalanie patykami na te rośliny to była walka o lepsze jutro! Te fioletowe bambusy to był rdestowiec, roślina bardzo inwazyjna, która wypiera nasze rodzime gatunki i powinna być bezwzględnie niszczona ( ͡ ͜ʖ ͡)