Wpis z mikrobloga

  • 11
Ostatnimi czasy nie mam właściwie na nic siły, całymi dnami leżę w łóżku i nie mam żadnej motywacji by wstać i zobaczyć co dzieje się na świecie. Rolety są nieustannie zamknięte, bo gdy widzę światło słoneczne wiem że na zewnątrz jest życie, które mnie nie dotyczy ze względu na brak pieniędzy i znajomych. W tym czasie założyłem konto na instagramie, by zobaczyć co się dzieje. Jaki zawód mnie dopadł gdy w proponowanych pierwsze co wyskoczyło to Chad pretty boy. Doskonale wam znany przypadek odpicowanego nastolatka z tysiącami obserwujących i lubiących jego zdjęcia. Zazdroszczę im wszystkim urody, gdybym miał zdecydowanie lepsza urodę niż teraz znajomości oraz pieniądze byłby na pstryk palcami. Mógłbym zostać modelem, a tym samym poznawał bym niezliczoną ilość ludzi plus różowe paski same by podejmowały inicjatywę. Tak naprawdę jedynie co bym musiał robić to przebierać w katalogu dziewczyn. I teraz nagłe odwrócenie stron każda dziewczyna przeciętna można być z wyborem potencjalnych kandydatów być porównywalna z wysokim genetyczne mężczyzna/modelem. Zjawisko to nazywam przywilejem cipy tzn. Jeśli masz kreskę pomiędzy nogami zdecydowanie lepiej ci się żyje w relacjach damsko-męskich. Nawet jeśli twoja relacja się zakonczy w każdej chwili masz multum kandydatów którzy nie dość że cię chcą to jeszcze będą cię sponsorowac że względu na kulturę w jakiej żyjemy. Uważam że powinny być dwa wyjścia dla ludzi takich jak my czytaj #incel albo dotacja na operacje plastyczna (ale w gruncie rzeczy genów nie oszukasz) lub eutanazja na życzenie. Jaka to jest przyjemność żyć jako śmieć ludzki? Życie nie jest dla każdego jedynie mały % ludzi może cieszyć się życiem. WTEDY DOPERIO MOŻNA COŚ TAKIEGO NAZWAĆ ŻYCIEM. Praca za najniższa krajowa i mieszkanie w szarej rzeczywistości zwanej polska jest gównem zwlasza jeśli masz choroby psychiczne tak jak ja. Trzymajcie się jakoś tam, niech wasze marzenia się spełniają. Ja patrzę z niepewnością na jutro. #blackpill #redpill #itsover #samotnosc #stulejacontent #bluepill ##!$%@? ##!$%@? #przegryw #incel #chad #polska #wyjsciezprzegrywu #zycie
Agret - Ostatnimi czasy nie mam właściwie na nic siły, całymi dnami leżę w łóżku i ni...

źródło: comment_15954642643fndJYTVxN51Q0m9lZR7Xi.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz