Wpis z mikrobloga

@cycun: czerwony stromy ale też ładny. Ogólnie to polecam iść bodajże na Polanę (rozdroże że w jedną mańke śnieżka a w drugą Pielgrzymy), kierować się na samotnie i strzechę akademicką. Chociaż to fajna trasa na wracanie bo schroniska są po trasie. Koloru szlaku nie pamiętam, może to żółty
  • Odpowiedz
@cycun:To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w
  • Odpowiedz
@visca: Końcówka żółtego przed Słonecznikiem i samo podejście na Śnieżkę jest trochę bardziej męczące, ale pomiędzy tymi punktami idzie się prawie po płaskim, więc można trochę odpocząć. Jeżeli dystans 20km nie robi problemu, to nie widzę w tej trasie nic trudnego.
  • Odpowiedz
@visca: Miejsc parkingowych sporo na ul. Olimpijskiej, ale chyba wszystkie płatne (20zł na cały dzień). Może są jakieś tańsze w okolicy, ale nie szukałem specjalnie.
  • Odpowiedz