Wpis z mikrobloga

#perfumywciemno
1. Bardzo rześkie otwarcie jest to letni zapach chociaż dosyć kontrowersyjny dający o sobie znać, bardzo szybko pojawiaja się nuty drzewne najprawdopodobniej jest to coś ze stajni amouage. Dodatkowo to najładniejsza kompozycja zapachowa, spośród wszystkich, które przyszły w paczce.

2. Jest to coś aromatycznego z nutkami cynamonu skojarzyło mi się na początku z YSL Opium które bardzo lubię ale jednak bliżej mu do Lutens Chergui i najprawdopodobniej jest to Jaipur jeśli tak to zagości kiedyś w mojej kolekcji ()

3. Zapach nowej skórzanej tapicerki samochodowej i długo nic innego nie dostrzegam, są też jakieś Świerże nuty mozliwe, że miętą ale wydaje się, że to jakiś budżetowy zapach. ಡ ͜ ʖ

4. Tutaj nie było problemu bo pierwsze uderzenie słodkiej vanilli przypomniało mi zimowa rozbiórkę kilku litrów tv przez #tagujto wiedziałem, że to nie THE MERCHANT OF VENICE ani Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition, które są bardziej tytoniowe ostatnio niestety ten typ zapachu przynosi mi ból głowy. ()

5. Od razu wiedziałem, że mam ten zapach w swojej kolekcji albo przynajmniej jakiś bliźniaczy podobny, spodobało mi się bardziej otwarcie niż w moim Hermes Terre D'Hermes EDP więc jest to najprawdopodobniej wersja EDT lub montale red vetyver na pewno nie znany tutaj na wykopie ivanhoe on ma bardziej kiesznkowe otwarcie. Porównywałem też bezpośrednio z fattanem, którym na pewno nie jest ten zapach. ()

Dziękuję @tagujto i innym z tagu perfumy za organizację zabawy. Czekam na dalsze instrukcje na priv co do przekazania dalej tych próbek. Mam nadzieję, że posługując się nazwami nie robię krzywdy kolejnej losującej osobie.
Dziękuję raz jeszczei pozdrawiam ()
Link do oryginalnego wpisu z losowaniem: https://www.wykop.pl/wpis/50818445
Pobierz Greiz - #perfumywciemno
 1. Bardzo rześkie otwarcie jest to letni zapach chociaż dosy...
źródło: comment_1595430416NrPvw5Q5WD4IvnpOEosRkv.jpg
  • 3
1. Bardzo rześkie otwarcie jest to letni zapach chociaż dosyć kontrowersyjny dający o sobie znać, bardzo szybko pojawiaja się nuty drzewne najprawdopodobniej jest to coś ze stajni amouage. Dodatkowo to najładniejsza kompozycja zapachowa, spośród wszystkich, które przyszły w paczce.


@Greiz:

Próbka 1: Zapach bardzo męski, korzenny, ciężki. Skojarzył mi się od razu z dość tanimi perfumami, które przede wszystkim mają dawać ostro po nosie. Na moje