Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Kupiłem mityczną nastoletnią klasę premium iiiii jest w pytę :D po przesiadce z passeratti b5 czuć kosmiczną różnice. Kupiona przez handlarza od pierwszego właściciela w de. 2.7 tedei 180 hp, przyjemnie się odpycha pomimo swoich gabarytów. Manual bo lubię czuć kontrolę nad autem XD 2k km zrobione, od strony mechanicznej bez zarzutów, zawieszenie idealnie pracuje, no chyba nie kupiłem gruza XD jedynie mam problem z pierdołami jak elektryczny hak, który nie był długo używany, i na siłę udało się go wytargać, ale już nie chce się schować XD jutro zrzucę dyfuzor, nasmaruje ruchome elementy i powinno śmigać. Poza tym jedyna awaria to spalona postojówka, a że dostęp jest trochę słaby to przy wymianie filtra powietrza to opanuje. Na każdą przejażdżkę się cieszę jak głupi, polecam ten uczuć :D w komentarzach wrzucę więcej foto, również wnętrze w którym się zakochałem <3
#pokazauto #samochody #audi
Pobierz pawelwojciech - Kupiłem mityczną nastoletnią klasę premium iiiii jest w pytę :D po pr...
źródło: comment_1595356366BUxLkCTJaYoxRAJA25AJmF.jpg
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@internety: tak wiem o tym rozrządzie, podobno wymieniony. Zrobiłem rozeznanie słabych stron przed zakupem, no i na pierwszy rzut ucha słychać kiedy jest na pewno lipa - jak łańcuchy dzwonią na zimnym silniku, tutaj jest cichutko, no ale będę musiał podjechać do jakiegoś magika żeby rzucił okiem, lecz w tych silnikach nie jest to takie proste, inżynierowie w świetnie miejsce wpasowali rozrząd - od strony skrzyni biegów, do wymiany trzeba wyciągać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wykry: wygodniejsze fotele, mocniejszy silnik, nie trzeszczące plastiki, wygłuszenie, lepsze car audio, tempomat, wyświetlacz w konsoli, wyświetlacz w zegarach, genialne sterowanie radiem, konsola mmi, coming home/leaving home, pakiet ambietne, czujnik deszczu, zmierzchu, 4 el szyby, szyberdach, elektryczny hak, ledowe lampy z tyłu, skrzynia 6 biegów. No czuje różnice ;)
@pawelwojciech: jeśli trafisz na dobry warsztat to zrobią to kamerą inspekcyjną bez rozbierania połowy a warto. Natomiast jako ciekawostkę powiem, że to najbardziej #!$%@? rozrząd wszech czasów. wystarczy zobaczyć na zdjęcie. Z tego co wiem są specjalne firmy w Polsce co wymieniają to za ok 5k i wszystko dzieje się w 1 dzień.
Pobierz internety - @pawelwojciech: jeśli trafisz na dobry warsztat to zrobią to kamerą inspe...
źródło: comment_1595357840mcVM9sETFDCR0sw21lYxhh.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@internety: no wiem że to #!$%@? temat nawet ostatnio na grupie C6 widziałem że gościu się ogłasza że za 4k ogarnia rozrząd. Dobrze wiedzieć że są patenty z podglądem kamerką, muszę podzwonić i znaleźć taki warsztat w okolicy
@pawelwojciech: lepsze car audio, tempomat, wyświetlacz w zegarach, coming home/leaving home, pakiet ambietne, 4 el szyby, szyberdach, ledowe lampy z tyłu i przodu, skrzynia 6 biegów.
To masz w takim passacie.
Ogólnie samochód ładny, lubię audi ale boje się kupować bo tak jak wyżej ktoś pisał, byle rozrząd zmienić i 5 tys. Pęka. Oleje, filtry i płakać się chce. No chyba, że zarabia się sporo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykry: i co takiego mógłbym mieć więcej żeby poczuć się bardziej komfortowo? Masaż pleców, wentylowane fotele? A te światła mi się bardzo podobają i nie uważam że to jest pikuś bo dodają uroku. Za każdym razem jak w nocy otwieram samochód pilotem i się załączają to mi się gębą cieszy ;) to auto to na prawdę klasa premium pełną gębą, znajdź mi coś do nawet 30k które będzie bardziej komfortowe, będzie
@pawelwojciech: Uważam podobnie. Chociaż car audio w tym Audi jest dość wypasione z tego co wiem. Te wszystkie bajery są fajne ale bardzo rzadko się ich używa a przynajmniej z mojego doświadczenia. Chyba największy komfort to wyciszenie, odczucie auta na kierownicy, działanie zawieszenia i dynamika. Reszta to wodotryski bo jak jedziesz 5 godzinę w trasie to szum uszczelki #!$%@? bardziej niż to ze nie masz np. ledowych tylnych lamp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykry: tylko że ten rozrząd to zaleca się wymianę co 200k. U mnie przy tym przebiegu podobno był wymieniony, także jeśli to prawda to mam parę lat spokoju. Co do części to fakt że są droższe od 'zwyklych' samochodów, ale znowu to nie jest pułap Porshe, czy lamorghini. Serwis olejowy teraz robiłem to w sumie 500 (ale robię sam). W passacie taki sam komplet mnie 300 wychodził. No nie ma tragedii
@pawelwojciech: a6c6 zawsze mi się podobało, jest trochę ponadczasowe a wnętrze wygląda na wygodne. Z tego co pamiętam on ma jakieś aluminiowe części (podwozia albo nadwozia) więc lepiej się nie rozbijaj bo to emeliniowe i nie pomalujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie powinno być problemu z rudą.
Ogarnij silnik, zmieniaj olej i powinno służyć, szerokości ( ͡° ͜ʖ ͡°)