Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Kupiłem mityczną nastoletnią klasę premium iiiii jest w pytę :D po przesiadce z passeratti b5 czuć kosmiczną różnice. Kupiona przez handlarza od pierwszego właściciela w de. 2.7 tedei 180 hp, przyjemnie się odpycha pomimo swoich gabarytów. Manual bo lubię czuć kontrolę nad autem XD 2k km zrobione, od strony mechanicznej bez zarzutów, zawieszenie idealnie pracuje, no chyba nie kupiłem gruza XD jedynie mam problem z pierdołami jak elektryczny hak, który nie był długo używany, i na siłę udało się go wytargać, ale już nie chce się schować XD jutro zrzucę dyfuzor, nasmaruje ruchome elementy i powinno śmigać. Poza tym jedyna awaria to spalona postojówka, a że dostęp jest trochę słaby to przy wymianie filtra powietrza to opanuje. Na każdą przejażdżkę się cieszę jak głupi, polecam ten uczuć :D w komentarzach wrzucę więcej foto, również wnętrze w którym się zakochałem <3
#pokazauto #samochody #audi
pawelwojciech - Kupiłem mityczną nastoletnią klasę premium iiiii jest w pytę :D po pr...

źródło: comment_1595356366BUxLkCTJaYoxRAJA25AJmF.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sm3rf1k: no handlarz sciagnał, podpicowal i sprzedał z zyskiem. Mam papiery z Niemiec sprzed miesiąca przed moim zakupem
@xmadesio: jaki problem ze to v6 diesel? :D
@Jestem_Tutaj: niekoniecznie, w całkiem dobrym stanie jest wnętrze, myślę że jestem w stanie uwierzyć w ten przebieg ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wykry: siedziałem np w q7 2020, w rangu velarze. No ale na codzień jeździłem passatem który był czołgiem. Tutaj mam na prawdę pozytywne doznania, i myślę że nie kupiłbym niczego bardziej komfortowego w tym budzecie.
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: kolego pierwsze co to zrób inspekcje rozrządu. Przebiegu po stanie wewnętrznym w klasie "premium" ciężko ustalić więc może mieć z 3 razy tyle a rozrząd to bolączka tego silnika. W sumie po rozrządzie poznasz przebieg xD jak elektryka działa dobrze to gratki bo też często przypomina to francuza niż niemca.
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: No może i tak bo do 25k ciężko coś fajnego i młodego kupić ale co takiego ma te audi czego nie miał passat? Wygodniejsze fotele? Mocniejszy silnik? Nie trzeszczące plastiki? I tu koniec chyba xD
  • Odpowiedz