Wpis z mikrobloga

Hej, Mireczki.
Znowu zakupiłem sobie Mercedesa.
Tym razem jest to ta "legendarna" "beczka".
Przez wielu uważany za samochód ostateczny.
Podobno był tak niezawodny że Mercedes prawie przez niego spadł z rowerka.
Taka beczka to potrafiła zrobić milion kilometrów bez awarii, a w ogóle była taka zajebiście niezawodna że "producent nie podał procedury naprawy mostu napędowego, ponieważ nie przewidywał jego awarii" XDDDD
Tylko że z tego co kojarzę to tam nie było MOSTU napędowego, tylko niezależne zawieszenie XDD

A w ogóle to też słyszałem że Mercedes to prawie zbankrutował bo nie zarabiał na częściach, bo przecież taka beczka w ogóle się nie psuła XD

Takie #!$%@?.

#heheszki #motoryzacja #samochody #modelarstwo #mercedes #mercedesizm #zawszegratem
Pobierz 9Grzesiek_ - Hej, Mireczki.
Znowu zakupiłem sobie Mercedesa.
Tym razem jest to ta "...
źródło: comment_1595349394aAtPyaNIVGz5AaSQVXeFzB.jpg
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@9Grzesiek_: kolejny powtarza bzdury o tym że mercedes prawie zbankrutował przez beczke.
Na częściach dalej zarabiał bo to nie jedyny model w tamtych czasach a dzięki temu modelowi zarabiał jeszcze więcej bo skoczyła sprzedaż nowych aut. Nikt nigdy nie miał tak dobrej reklamy jak mercedes wtedy.
@9Grzesiek_: Możesz sobie śmieszkować ale beczka to był kawał dobrego auta i robiły miliony przebiegu a potem leciały do afryki na taxe. Sam miałem w124 250D co miał 750k przebiegu bez remontu. Jedyny mankament to blacha.