Wpis z mikrobloga

@Karling: Opinii tyle co studentów. Ogólnie mam tam paru znajomych i nie narzekają za bardzo. Jak tak porównywać #wsb i #utp zaocznie [tutaj mówię o kierunkach związanych z infą] to ciekawsze wydaje się WSB. UTP to rak i należy go unikać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Karling: na pewno organizacja, logistyka itp o wiele lepsze niż na UTP. Choćby nawet to że WSB ma wygodna aplikacje na tel z Twoim planem i powiadomieniami, a na technicznej uczelni zapomnij. Tak samo dedykowany system, żaden usos.

Co do nauki - no to jak wszędzie, wskażą kierunek, zaczną temat, ale jak się chce coś ogarnąc no to już trzeba przysiąść samemu.
  • Odpowiedz
@Karling: no ja.. co mam powiedzieć, część zajęć w programie kompletnie od czapki, część zajęć z naprawdę praktykami w dziedzinie lub okolicach, i można coś wynieść, ale żeby wynieść naprawdę naprawdę to by trzeba się dogadać na jakieś ekstra rzeczy z danym wykładowcą, część faktycznie przychylna, niezmanierowana bycia zawodowym wykładowcą, tylko właściciele firm, biznesów etc.
  • Odpowiedz
@maly1234: O kurde, polecanie jakiegoś WSB ze względu na "fajną" apkę to jest już jakiś wyższy poziom XD Zwłaszcza, że uniwersytety (w tym takie UTP) mają bardzo dobrą apkę USOSa w Google Play i App Store

Tak samo dedykowany system, żaden usos


xD
USOS - Uniwersytecki System Obsługi Studiów
  • Odpowiedz