Wpis z mikrobloga

Ostatnio na necie znalazłem dziwne ogloszenie,
Facet szuka męskich znoszonych po całym dniu skarpetek i oferuje za to 30,50zl.-wydawało mi się dziwne,chore, ale zaryzykowałem, obawiałem się ,że to jakiś podstęp,że koles będzie chciał coś więcej,ale takie rzeczy mnie nie interesuja.Najbezpieczniej umówiłem się z nim na mieście.Koleś odebrał skarpetki,dał kase, szybka wymiana i nara.
O co chodzi co on będzie z nimi robił?nawet nie rozmawialiśmy, powiedział,że co tydzień będzie odbierał po 2,3pary.

Na necie zbalazłem jeszcze jednego kolesia,ktory kazał,żebym robił mojen dziewczynie zdjęcia stóp,lub w butach. Kilka zdjęc popstrykałem i 100zl przelał.Moja dziewczyna o tym nic nie wie.Czy mam jej o tym powiedzieć?
Coś złego robie?nie zdradzam jej, jak powiem jej o tym, pomyśli ,że jestem jakiś chorym zboczeńcem. Chcem poprostu sobie dorobić, łatwa kasa.
Zdjecia sa bez twarzy same stopy, zdjecia robiłem jak spała,albo znajdywałem jakies wymówki.
Ten sam koles zaproponował,żebym podkradł znoszone majtki mojej dziewczyny.Za każde majtki zapłaci mi 100zl,
Co byscie zrobili w tej sytuacji, kontynuować zarobek? Powiedzieć o tym mojej dziewczynie?
#fetysz #sex #psychologia #psycholog #porady #zwiazek #zwiazki
  • 12
No dziwne, ale czytałem ,że sa takie zboczenia i ludzie nawet sprzedają na allegro.
"allegro znoszone skarpetki"
Im dłużej noszone i śmierdzące tym większa kasa.